کد خبر: ۵۲۳۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

پیشرفت تکنولوژی تاثیر بسزایی در صنعت گردشگری داشته است و روزبه روز شاهد تاثیرات آن در این صنعت هستیم. نیروی انسانی، زمانی تمامی کارهای آژانس های گردشگری را انجام می داد اما امروزه شاهد کاهش تعداد نیروهای انسانی هستیم و سامانه های آنلاین و به روز کار آنها را انجام می دهند. رزرواسیون در سال های اخیر مشکلات ریز و درشتی را به همراه داشته که دلیل آن ثبت اطلاعات توسط نیروی انسانی و امکان ایجاد خطا بوده است.

اما امروزه که سیستم های اتوماتیک جایگزین این روش ها شده اند شاهد کاهش میزان خطا در این زمینه هستیم. چنل منیجرها و پلتفرم های فروش از جمله جدیدترین سیستم های گردشگری هستند که در مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آنها می گذرد محبوبیت بسیاری در میان آژانس های گردشگری و سازمان ها پیدا کرده اند. چنل منیجرهای خارجی، اغلب هتل های خارجی و خدمات مربوط به مسافرت های خارج کشور را پوشش می دهند اما چنل منیجر های داخلی خدمات مربوط به داخل کشور را ارائه کرده  و موجب تسریع امورات مسافرتی خواهند شد. در ادامه نگاهی به بهترین چنل منیجر های ایران داریم:

 

تاثیر تکنولوژی بر هتلداری

چنل منیجر چیست؟

بسیاری با مفهوم چنل منیجر آشنا نیستند، به همین دلیل قبل از معرفی بهترین چنل منیجر های ایرانی شما را با مفهوم و کار چنل منیجر ها آشنا می کنیم. چنل منیجر در حالت کلی نقش واسطه را ایفا می کند، واسطه ای از نوع پیشرفته. با متصل کردن چنل منیجر به وب سایت خود می توانید به سرعت کلیه اطلاعات را به روز رسانی کرده و از هرگونه خطایی جلوگیری نمایید. از اصلی ترین مزایای چنل منیجرها می توان به صرفه جویی در وقت اشاره کرد چرا که با کمک چنل منیجرها کلیه امورات به صورت لحظه ای کنترل شده و می توانید بدون هیچگونه دغدغه ای کلیه فعالیت های رزرو هتل خود را به انجام برسانید. توجه داشته باشید.

 

معرفی پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی

چنل منیجرها در ابتدا فعالیت خود را در خارج از ایران آغاز کردند و در سالیان اخیر با رشد تکنولوژی نمونه های مشابه داخلی آنها نیز به مرور خود را در صنعت هتلداری معرفی کردند که در ادامه به معرفی دو چنل منیجر فعال در کشور خواهیم پرداخت. به تازگی سامانه ی چنلید در ایران فعالیت خود را در راستای ساده سازی روابط میان چنل منیجرها و OTA ها آغاز کرده است. چنلید در حوزه رزرواسیون هتل فعالیت دارد و به عنوان یک راهکار سازمانی به بهترین نحو تعاملی را میان خریداران و تامین کنندگان هتل ایجاد می نماید. در چنلید هتل های مختلفی از طریق چنل منیجرها و سایرکانال های تامین ارائه می شوند که می توان این هتل ها را به گران قیمت و ارزان قیمت دسته بندی نمود. البته که قیمت در این پلتفرم به صورت آزادانه در اختیار تامین کنندگان است و چنلید به صورت مستقیم در نرخ گذاری آنها نقشی ندارد. طبیعتا هتل های گران قیمت یا مشهور نیازی به معرفی ندارند اما هتل های نوپا برای شناخته شدن باید راه دور و درازی را طی کنند‌. چنلید این راه را هموار ساخته و با کمک آن می توانید به راحتی نام هتل خود را در میان بهترین ها به ثبت رسانده و به آژانس های گردشگری مختلف معرفی نمایید.

تاثیر تکنولوژی بر هتلداری

در سطح کشور چنل منیجر های مختلفی فعالیت می کنند که طبیعتا هریک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و نمی توان آن ها را با یکدیگر یکسان در نظر گرفت. چنلید به عنوان اولین پلتفرم آنلاین حوزه اقامتی با پیاده سازی چنل منیجرهای موجود در بازار ایران، بستری را برای یکپارچه سازی این چنل منیجر ها ایجاد کرده است. شما به عنوان یک آژانس گردشگری و یا یک سازمان که قصد رزرو هتل سازمانی دارید با استفاده از چنلید می توانید به صورت همزمان با کمترین هزینه به چندین چنل منیجر متصل شوید و از خدمات این پلتفرم مانند API، رزرو کاملا آنلاین هتل،  مدیریت آزادانه نرخ گذاری و ... استفاده کنید.

 چنلید با تکیه بر دانش و تجربه مسئولین خود توانسته بلندترین قدم ها را در مسیر پیشرفت بردارد و با مراجعه به سامانه آن می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید. چنلید در مدت زمان کوتاهی که از فعالیت آن می گذرد توانسته جامعه آماری خوبی را پدید آورده و محبوبیت بسیاری در میان آژانس های گردشگری کسب نماید. سرعت بالای چنلید باعث جلب رضایت مشتریان شده و خواهید توانست کلیه امورات را در لحظه به انجام برسانید. امکان بررسی مشخصات دقیق هتل ها و همچنین مقایسه قیمت آنها نیز وجود دارد.

 

-    Adl-co.ir

یکی از چنل منیجرهای معروف ایران را می توان شرکت عدل آفرینان ماندگار دانست. این وب سایت در حوزه گردشگری بین المللی فعالیت داشته و با قصد معرفی هتل های کشور به گردشگران خارجی نیز فعالیت هایی را انجام می دهد. پس از راه اندازی این چنل منیجر که به صورت آزمایشی به مدت ۶ ماه انجام شده بود ۱۰۰ هزار میلیارد ریال به صورت مستقیم عاید هتلداران گشت. یکی از مهمترین دغدغه های مسافران خارجی را می توان پرداخت با کارت بانکی دانست و عدل آفرینان ماندگار با در نظر گرفتن امکان پرداخت با مستر کارت باعث ساده تر شدن پرداخت ها شده است. 

-    Vhotel.ir

یکی دیگر از چنل منیجرهای معروف ایران را می توان وی هتل دانست. این چنل منیجر می تواند بسیاری از خواسته های مدیران آژانس گردشگری را برطرف سازد. توجه داشته باشید که این چنل منیجر با داشتن دیتای ۱۰۰ ها هتل می تواند امکان رزرو هتل در کوتاه ترین زمان را به شما بدهد. این چنل منیجر دارای خدمات پشتیبانی قوی بوده و می توانید در هر ساعت از شبانه روز از راهنمایی های آنان استفاده کنید.

 

مزایای چنلید

چنلید مزیت های بسیاری برای شرکت ها و آژانس های گردشگری دارد. یکی از مهمترین مزیت های آن را می توان کاهش میزان هزینه ها دانست. چنلید هم برای هتلداران و هم برای خریداران هتل مفید است چرا که هتل ها فضایی برای دیده شدن پیدا کرده و خریداران می توانند تنوع بالایی از هتل ها را مشاهده کرده و بهترین ها را برای رزرو انتخاب کنند.‌

 

به گفته ی علی رضا قائمی مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم آنلاین دوسویه چنلید:

"چنل منیجر ها وظیفه ی دریافت موجودی، نرخ اتاق و سرویسهای مرتبط با آن را از سیستم های مدیریت هتلداری بر عهده دارند. از سوی دیگر سامانه های رزرواسیون با اتصال به این چنل منیجرها میتوانند این اطلاعات را دریافت و به کاربران خود نمایش دهند. یکی از مهمترین کاربردهای چنل منیجرها بروزرسانی لحظه ای موجودی و نرخ اتاق ها می باشد به گونه ای که کاربران سامانه های مختلف رزرو اقامتگاهی بتوانند ارتباطی انلاین با هتل را تجربه نمایند."

 

تاثیر تکنولوژی بر هتلداری

 

وی همچنین در معرفی چنلید گفت:

" می بایست بدانید که چنلید یک چنل منیجر نیست بلکه یک پلتفرم آنلاین است که ارتباطی را میان تامین کنندگان اعم از هتلداران، چنل منیجر ها و سامانه ها ... با خریداران که شامل آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری و سازمانها... هستند ایجاد می کند و این ارتباطی دو سویه است بدین معنی که آژانس های گردشگری نیز می توانند هتل ها و مراکز اقامتی خود را در آن معرفی نمایند تا فروخته شود. چنلید راهکاری سازمانی برای آنلاین کردن کسب کار های حوزه ی اقامت است و میزان خطای نیروی انسانی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. این پلتفرم به هیچ وجه در تعیین قیمت تاثیری نخواهد داشت و نرخ گذاری در این پلتفرم کاملا آزادانه خواهد بود. چنلید با تیم پشتیبانی قدرتمند توانایی ارائه خدمات سراسری را داشته و باعث تعامل خریداران و تامین کنندگان هتل خواهد شد. با بهرمندی از خدمات چنلید تامین کنندگان و خریداران میتوانند بازارهای خود را افزایش دهند."

برگرفته از وب سایت https://channelead.ir/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: