کد خبر: ۵۲۳۴۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲

معاون آموزشی وزارت بهداشت در نامه‌ای از برگزاری آزمون ارتقای دستیاری در موعد مقرر در تیرماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش شفاف، علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به معاونان آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص استعلام زمان برگزاری آزمون ارتقای دستیاری و گواهینامه اعلام کرد: آزمون‌های ارتقای دستیاری و گواهینامه در تاریخ‌های ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ در موعد مقرر برگزار می‌شوند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در این نامه یادآور شد: با توجه به اهمیت کلیدی حفظ کیفیت نظام آموزشی، محافظت از ترتیب بهم پیوسته ارزشیابی‌های آموزش بالینی: ارتقا/ گواهینامه و دانشنامه، موضوع بسیار ضروری ورود بهنگام فارغ التحصیلان بالینی به نظام سلامت و ارائه خدمات بالینی به ویژه در شرایط بحرانی کنونی از اهمیت حیاتی برخوردار است.

او اضافه کرد: هر گونه تاخیر در مجموعه آزمون‌های ارتقا/ گواهینامه و دانشنامه منجر به آسیب جبران ناپذیر به ارائه خدمت در نظام سلامت، مراکز آموزشی درمانی و سایر بیمارستان‌های کشور و همچنین اختلال جدی در چرخه آموزش آکادمیک و بالینی دستیاران و تامین اعضای هیات علمی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواهد شد.

حق دوست تاکید کرد: با توجه به بررسی کلیه جوانب از جمله موارد پیشگفت و اخذ مشورت‌های لازم تاکید می‌شود آزمون ارتقای دستیاری و گواهینامه در تاریخ‌های ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ به صورت سراسری و براساس مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی برگزار خواهند شد.

انتهای پیام / 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار