کد خبر: ۵۲۳۶۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
خاطرات بهروز سلطانی از محبوبیت اسطوره استقلال

بهروز سلطانی دروازه بان پرسپولیس در دهه ۶۰ خاطره ای از دوران اوج ناصر حجازی اسطوره تیم رقیب تعریف می‌کند که نشان از احترام او به گلر افسانه ای استقلالی‌ها دارد.

به گزارش شفاف، سلطانی که در اوج دوران افتخار پرسپولیس در دهه شصت زیر نظر علی پروین، شماره یک سرخپوشان را می پوشید، در وصف اخلاق مرحوم ناصرحجازی گفت: جوان های این دوره و فوتبالیست های نسل جوان باید حجازی را بشناسند. او فوتبالیستی حرفه ای با اخلاق والا بود. دخترها به حجازی شماره می دادند، همه را پاره می کرد؛ هیچ بدی از او ندیدم!

 گلر قدیمی پرسپولیس و تیم ملی ایران که جزو اولین دروازه بان های لژیونر فوتبال ایران بود، درباره دشواری زندگی فوتبالیست ها در دوره بازی خودش می گوید و از هم دوره ای هایش حسابی تعریف و تمجید کرد که بازیکنان فعلی در سطح آنها نیستند.

گلر سابق پرسپولیس با ذکر خاطراتی جالب و شنیدنی، درباره همدوره ای شدن با سال های پایانی بازی ناصر حجازی، از شوخی های همیشگی مرتضی فنونی زاده و نمایش های درخشان ستاره خط دفاعی تیم ملی و پرسپولیس یعنی محمد پنجعلی گفت.

بهروز سلطانی درباره علی پروین نیز او را مدیر بزرگ تاریخ فوتبال ایران خواند که پرسپولیس را به اوج رساند و قهرمانی های پیاپی سرخ ها مدیون اوست.

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار