کد خبر: ۵۲۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸

بامداد امروز، منابع محلی در فلسطین اشغالی از به‌صدا درآمدن آژیر‌های هشدار حمله موشکی در اطراف تأسیستات اتمی دیمونا خبر دادند.

                          واکنش معاون سپاه به انفجار در اسرائیل

به گزارش شفاف، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران به حمله موشکی شب گذشته به نزدیکی مرکزی هسته ای دیمونا در سرزمین های اشغالی واکنش نشان داد.

سردار محمد رضا نقدی در این رابطه با بیان اینکه حوادث جنوب فلسطین اشغالی، قابل کتمان نبود، گفت: "کسی که شرارت می‌کند نباید انتظار داشته باشد این شرارت به خودش برنگردد."
او افزود: "صهیونست‌ها خیلی تلاش کردند این حوادثی را که (روز گذشته) اتفاق افتاد، لاپوشانی کنند و انعکاس ندهند، اما شدت انفجار‌ها به حدی بود و آن قارچ انفجاری که شکل گرفت همه دیدند و صد‌ها هزار نفر از مردم شاهد این حوادث بودند و صدای مهیبی که ایجاد شد نتوانستند آن را بپوشانند."

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: «البته این حوادث چیز‌های کوچکی در قبال وضعیت پیچیده‌ای است که رژیم صهیونیستی امروز با آن مواجه شده اعم از وضع اجتماعی گره خورده‌ای که اکنون ماه هاست مدیریت این رژیم بلاتکلیف است و خودشان با آینده پژوهی و پیش بینی‌هایی که کردند، دیدند که آینده‌ای ندارند.»

بامداد امروز، منابع محلی در فلسطین اشغالی از به‌صدا درآمدن آژیر‌های هشدار حمله موشکی در اطراف تأسیستات اتمی دیمونا خبر دادند.

پس از شنیده شدن صدای آژیرهای خطر، منابع عبری‌ گزارش‌هایی درباره شلیک یک موشک از خاک سوریه به سمت جنوب فلسطین اشغالی منتشر کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی، لحظاتی بعد،‌ ضمن تأیید گزارش‌های منتشر شده، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «به دنبال گزارش فعال‌شدن هشدار، یک فروند موشک هوا به زمین از خاک سوریه به داخل اسرائیل شلیک شد که در منطقه نقب سقوط کرد. در پاسخ به آن، چند دقیقه پیش، ارتش اسرائیل سکوی پرتاب موشک زمین به هوا را در منطقه سوریه مورد حمله قرار داد».

گفته می شود موشک شلیک شده ایرانی است.

این اتفاق بازتاب وسیعی در رسانه‌های اسرائیلی داشته است و برخی سیاستمداران نیز از نتانیاهو انتقاد کرده اند.

برخی می گویند این حادثه پاسخی به خرابکاری اخیر اسرائیل در تاسیسات هسته ای نطنز بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: