کد خبر: ۵۲۳۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱

مارتین اسکوسیزی و پل شرایدر کارگردان و نویسنده فیلم‌هایی مانند راننده تاکسی و گاو خشمگین قرار است تا سریالی ۳ ساله درباره ریشه‌های مسیحیت بسازند.

به گزارش شفاف، به نقل از ایندی وایر، مارتین اسکورسیزی و پل شرایدر که با هم در فیلم‌های راننده تاکسی، گاو خشمگین و وسوسه‌های مسیح همکاری کرده بودند، بار دیگر قرار است در یک همکاری تازه یک سریال درباره ریشه‌های مسیحیت بسازند. شرایدر این خبر را در مصاحبه جدید خود با نیویورکر اعلام کرد. این‌طور که او گفته است این سریال برای نتفلیکس که اسکورسیزی فیلم مرد ایرلندی را با همکاری آن ساخته بود، تولید خواهد شد.

او در بخش‌هایی از این مصاحبه گفته است که این سریال سه سال طول خواهد کشید و همینطور  با استناد به متون قدیمی و روایات به جا مانده از قرن یکم  تولید می‌شود زمانی که هنوز کتاب عهد جدید وجود نداشت و تنها سه روایت از آن دوره به جای مانده است.

این سریال درحالی قرار است تولید شود که هر دوی این فیلمسازان مشغول به کارند. اسکوسیزی فیلمبرداری فیلم قاتلین ماه کامل را در دست دارد و شرایدر نیز فیلم جدید خود یعنی شمارنده کارت را با بازی اسکار ایزاک تمام کرده و قرار است تا در یکی از جشنواره‌های امسال اکران کند.

اسکورسیزی سال گذشته به شرایدر در تکمیل چهار سکانس از این فیلم کمک کرده بود تا به اتمام برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: