کد خبر: ۵۲۳۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷

سرمربی گوای هند، شکست ۴ بر صفر شاگردانش مقابل پرسپولیس ایران را نتیجه‌ای نه‌ چندان عجیب دانست.

به گزارش شفاف، خوان فراندو درباره شکست 4 بر صفر گوای هند مقابل پرسپولیس ایران اظهار داشت: بازی بسیار دشواری بود. چون آنها تیم خوبی هستند و بازیکنان ما هم به‌ خاطر دیدارهای قبلی فرسوده شده بودند. زمانی که یک روز وقت دارید تا خود را آماده بازی کنید و بازیکنان کمی هم در لیست خود دارید، شرایط سخت است. این مسائل توجیه شکست نیست اما در سانترها و تغییر بازی دچار اشتباه شدیم.

وی با تمجید از نماینده کشورمان تصریح کرد: پرسپولیس 4،5 گام جلوتر از ماست و نتیجه پایانی نرمال بود. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و به همین خاطر من کاملاً ناامید و ناراحت هستم. توضیح دادن درباره تلاش بازیکنان ممکن نیست. فرناندس نمی‌توانست تمرین کند و بسیار خسته است. دوناچی و گونسالس در  ترکیب بودند و شاید گونسالس مصدوم شده است. پریرا به بازی ادامه داد، اما با خستگی زیاد. گلان مارتینس و خورخه اورتیس هم بسیار خسته بودند و در این شرایط فقط باید تیم را ریکاوری کنیم.

سرمربی گوای هند با اشاره به فرسودگی بازیکنان در دو هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پس از گل دوم، بهبود شرایط روانی بازیکنان سخت شد. بازیکنان خسته هستند و شما می‌دانید این هفته آخر است. مشکل این است که ما دو یا سه روز برای هر مسابقه استراحت نکردیم، اما پرسپولیس، الوحده و الریان هم این مشکل را دارند. دیدگاه من، تغییر ذهنیت تیم است. مهم‌ترین هدف ما مقابل پرسپولیس این بود که مصدومی نداشته باشیم که مطمئناً حداقل دو بازیکن مشکل داشتند. این شرایط سخت است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: