کد خبر: ۵۲۳۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره از اخذ مجوز دکتری ارتباطات در دانشگاه سوره خبر داد.

به گزارش شفاف، یوسف خجیر رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با بیان این‌که دانشگاه سوره توانسته از شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز قطعی برگزاری دوره دکترای ارتباطات را اخذ کند، اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری هشت ماهه دانشگاه سوره برای برگزاری دوره دکتری رشته ارتباطات، این مجوز از سوی وزارت علوم تصویب و برای اجرا به سازمان سنجش داده شده است.

او در ادامه افزود: با هماهنگی سازمان سنجش، اسم دانشگاه سوره و کد انتخابی رشته ارتباطات در جدول الحاقی انتخاب رشته دوره دکتری قرار گرفته است و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان انتخاب رشته با درج کد ۵۵۵۱ رشته ارتباطات دانشگاه سوره را انتخاب کنند.

خجیر اظهار کرد: دانشگاه سوره برای نیم‌سال نخست ۱۴۰۱_۱۴۰۰ (مهرماه ۱۴۰۰) طبق دستور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پذیرش شش دانشجو در این رشته می‌پردازد.

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در رابطه با نحوه مصاحبه علمی جهت پذیرش نهایی دانشجو، گفت: فرایند مصاحبه علمی برای پذیرش نهایی دانشجو از بین سه برابر ظرفیت متعاقباً در سایت سنجش و دانشگاه سوره اعلام می‌شود. همچنین سرفصل دروس، میزان شهریه و نحوه برگزاری دوره، براساس بخشنامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می‌گیرد.

او تصریح کرد: دانشگاه سوره، نخستین دانشگاه غیرانتفاعی است که مجوز پذیرش دانشجوی رشته علوم ارتباطات در مقطع دکترا را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ کرده است. این دانشگاه در سال ۱۳۹۹ توانسته مجوز کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و حقوق ارتباطات را در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ اخذ کند و اکنون دانشگاه سوره در حوزه ارتباطات و رسانه دارای چهار رشته کارشناسی ارشد، دو رشته کارشناسی و یک رشته دکتری است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار