کد خبر: ۵۲۳۷۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳

مدیرورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که با وجود نزدیک شدن موعد پایان قرارداد نیمار، عجله‌ای برای تمدید این قرارداد ندارد.

به گزارش شفاف، آینده نیمار از مدت‌ها پیش در هاله‌ای از ابهام قرار داشته است. مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که تنها یک سال دیگر به پایان قراردادش مانده، هنوز به پیشنهاد باشگاه برای آغاز مذاکرات جهت تمدید قرارداد پاسخ مثبت نداده است.  وضعیت قرارداد نیمار به گونه‌ای است که پاری‌سن‌ژرمن یا باید او را در تابستان امسال بفروشد یا در پایان فصل آینده او را بدون کسب هیچ درآمدی از دست خواهد داد چرا که در آن موقع بازیکن آزاد خواهد بود. در همین حال شنیده می‌شود که نیمار پس از پی بردن به اشتباه خود برای ترک بارسلونا در سال 2017، به بازگشت به نوکمپ هم فکر می‌کند. با این وجود لئوناردو مدیر ورزشی برزیلی باشگاه می‌گوید برای تمدید قرارداد هموطنش عجله ندارد.

لئوناردو به کانال پلاس فرانسه گفت: همه قصد و برنامه ما را در مورد نیمار می‌دانند. ما در مورد او عجله نداریم و می‌خواهیم که سر فرصت و در کمال آرامش با او مذاکره کنیم. قطعاً ما می‌خواهیم که او بماند اما الان هدف مهمترمان این است که به فینال لیگ قهرمانان برسیم.

لئوناردو که تیمش در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف منچسترسیتی برود، نسبت به ماندن کیلیان امباپه – دیگر بازیکن پاری‌سن‌ژرمن که شرایطش مشابه نیمار است – ابراز خوشبینی کرد و گفت: هنوز یک سال دیگر به پایان قرارداد امباپه مانده پس این آخرین فصل حضور او نیست. در مورد او هم وقت تصمیم‌گیری خواهد رسید اما این موضوع هنوز برای ما در اولویت نیست. با این حال ما خوشبین هستیم. با توجه به کارهایی که ما انجام داده‌ایم، من دلیلی برای نماندن او نمی‌بینم اما من الان فقط می‌خواهم که تمرکز تیم برای بازی‌های مهم پیش رو حفظ شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: