کد خبر: ۵۲۳۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴

اداره کل آموزش های شهروندی از آبان تا اسفند سال گذشته بیش از ۱۷۰۰ کارگاه آموزشی مهارت شهروندی برگزار کرده است.

به گزارش شفاف، بیش از هزار و 700 کارگاه آموزشی مهارت شهروندی با محورهای اصلی ترافیک و آلودگی هوا، حقوق و تکالیف شهروندی، محیط زیست و پسماند، ایمنی و مدیریت بحران، زیست مسئولانه شهری ، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در دو بستر اجرایی کارگاه هایی توسط اداره کل آموزش های شهروندی و مناطق با حضور 124 هزار و 626 شرکت کننده در مناطق 22گانه شهر تهران برگزار شد.

طی آبان تا بهمن 1399 تعداد 43 کارگاه توسط اداره ‌کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران با حضور 2هزار و 90 شرکت کننده مختص شهرداران مدارس و معاونان هشت گانه دوره قبل مناطق 22گانه، از طریق مدرسه مهارت های شهروندی در بستر سایت نوجوانستان (nojavanestan.ir) برگزار شد.

همچنین 1752 کارگاه در مناطق از آبان تا پایان اسفندماه 99 با 122 هزار و 536 شرکت کننده و اهدای 9 هزار 935 بسته تشویقی و آموزشی توسط مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار شد که شامل دانش آموزان مدارسی بود که با توافق بین اداره آموزش و پرورش منطقه و اداره آموزش های شهروندی منطقه انتخاب و معرفی شدند.

کلاس های مذکور از طریق سایت آموزشی مدارس (سامانه شاد و ...) منتخب برگزار شد و براین اساس مناطق در هر ماه موظف به برگزاری حداقل 5 عنوان کارگاه در محورهای تعیین شده برای دختران و پسران به صورت مجزا شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار