کد خبر: ۵۲۳۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

بانوی ملی‌پوش پاراتیراندازی گفت: هر چه به بازی‌های پارالمپیک نزدیک‌تر می‌شویم، شدت تمرینات افزایش پیدا می‌کند و من با حداکثر توان تمرین می‌کنم تا در توکیو خوش‌رنگ‌ترین مدال را کسب کنم.

به گزارش شفاف، ساره جوانمردی ملی‌پوش پاراتیراندازی اظهار داشت: در اردوی آمادگی تیم ملی در دو نوبت صبح و عصر در کنار دیگر ملی‌پوشان زیر نظر کادر فنی تمریناتم را پیگیری می‌کنم. هر چه به بازی‌های پارالمپیک نزدیک‌تر می‌شویم، شدت تمرینات افزایش پیدا می‌کند و من با حداکثر توان تمرین می‌کنم تا در توکیو خوش‌رنگ‌ترین مدال را کسب کنم. در فاصله بین اردوها نیز با کادر فنی در ارتباط هستم تا تمریناتم زیر نظر آنها انجام بدهم.

دارنده مدال طلای پارالمپیک 2016 ریو ادامه داد: ابتدای فروردین ماه بعد از یک سال دوری از مسابقات بین‌المللی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در جام جهانی العین امارات حضور یافتم و این رقابت‌ها فرصتی شد تا بتوانم علاوه بر ارزیابی عملکردم، از نزدیک شرایط حریفانم را بررسی کنم.

جوانمردی عنوان کرد: در تپانچه بادی رقابت‌های جام جهانی العین 2021 که تمام حریفانم حضور داشتند، موفق به کسب مدال طلا شدم. در تپانچه خفیف در جایگاه دوم قرار گرفتم و در تپانچه خفیف تیمی نیز مدال طلا را بدست آوردم. در مجموع از عملکردم در این دوره از رقابت‌ها راضی هستم و امیدوارم با حفظ همین روند بتوانم در پارالمپیک توکیو از مدال‌آوران کاروان کشورم باشم.

دارنده مدال طلای جام جهانی امارات گفت: وقفه‌ای که برای برگزاری پارالمپیک توکیو به دلیل شیوع کرونا رخ داد را به شکل یک فرصت نگاه می‌کنم و امیدوارم که امسال این رویداد به طور حتم برگزار شود و بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

بانوی تیرانداز کشورمان در پایان گفت: از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون به جهت حمایت‌هایشان و همچنین از سرمربی و مربی تیم ملی برای تمام تلاش‌هایشان تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم تیم ملی تیراندازی در پارالمپیک توکیو موفق باشد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: