کد خبر: ۵۲۴۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد گفت: اعضای باند ۹ نفره یک شرکت هرمی که اقدام به عضوگیری و فعالیت در محله نبرد می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، سرهنگ جهانشاه تیموری با اعلام خبر بازداشت 9 عضو یک شرکت هرمی در محله نبرد، در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارشهایی مبنی بر فعالیت افرادی در قالب یک شرکت هرمی در محله نبرد، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 132 قرار گرفت.

رئیس کلانتری 132 نبرد افزود: در بررسی‌های تکمیلی مأموران مشخص شد که اعضای باند با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به عضوگیری و گسترش شرکت مذکور می‌کنند.

وی ادامه داد: مأموران پس از شناسایی محل فعالیت شرکت، با هماهنگی با مرجع قضائی به محل مذکور اعزام و موفق به دستگیری 9 نفر از اعضای باند شدند همچنین در بازرسی از محل تعدادی جزوات آموزشی مربوط به شرکتهای هرمی و دو دستگاه رایانه کشف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کرده و اذعان داشتند که از مناطق مختلف به این محله آمده و اعضاء با سرمایه‌گذاری 150 میلیون ریالی در شرکت هرمی، اقدام به عضوگیری و گسترش فعالیتهای خود می‌کنند.

به گفته تیموری، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار