کد خبر: ۵۲۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷

در دوره فعلی شورای شهر هم به دلیل رای مردم به لیست مورد نظر اصلاح طلبان، دیگر هیچ چهره ورزشی موفق به ورود نشد و این جناح سیاسی نیز در لیست خود هیچ ورزشکاری را قرار نداد

سلام چهره فوتبالی سرخابی‌ها پشت فیلتر تایید صلاحیت برای ورود می انتخابات شورای شهر تهران ماندند.

به گزارش شفاف، تا دوره قبل شورای شهر تهران، حداقل پنج یا شش ورزشکار سرشناس ایران که همگی افتخارات المپیکی یا جهانی داشتند، به شورای شهر گام گذاشتند.

بعد از رسول خادم، این علیرضا دبیر ، حسین رضازاده، هادی ساعی، عباس جدیدی و ... بودند که راهی شورای شهر پایتخت شدند و روزهای پرحاشیه ای را در ساختمان بهشت پشت سر گذاشتند. در این میان حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس هم جزو چهره های مرتبط با ورزش بود که به این نهاد عمومی شهری راه پیدا کرد اما تا امروز هیچ فوتبالیستی به مرحله انتخاب از سوی مردم نرسیده است تا گام به میدان سیاست بگذارد.

ردصلاحیت ۲چهره استقلال و پرسپولیس در انتخابات شورا

در دوره فعلی شورای شهر هم به دلیل رای مردم به لیست مورد نظر اصلاح طلبان، دیگر هیچ چهره ورزشی موفق به ورود نشد و این جناح سیاسی نیز در لیست خود هیچ ورزشکاری را قرار نداد تا ناگهان از پنج عنصر ورزشی شورا، حتی یک نفر هم در بهشت باقی نماند. افراط و تفریطی که معمولا در کارهای سیاسی کشورمان نیز دیده می‌شود.

 

حالا مطابق با اخباری که از گوشه و کنار به گوش رسانه‌ها رسیده است، ظاهرا صلاحیت دو نامزد فوتبالی شورای شهر تهران که هر دو سابقه حضور در شورای شهر تهران را هم دارند، مورد تایید قرار نگرفته و آن‌ها نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند؛ یکی از این دو یکی از چهره‌های سرشناس سابق پرسپولیس و نفر دیگر نیز سابقه مدیریت در باشگاه استقلال را دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: