کد خبر: ۵۲۴۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

مدیرکل منطقه پستی جنوب شرق استان تهران درباره برنامه و اقدامات منطقه پستی جنوب شرق پایتخت توضیحاتی را ارائه داد.

نادر عباسی مدیرکل منطقه پستی جنوب شرق استان تهران در گفت و گویی، در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان افزایش مرسولات پستی منطقه جنوب شرق استان تهران در فروردین ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: با توجه به وضعیت کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از سازمان‌ها به فکر تغییر شرایط کاری خود بودند و این تغییر رفتار در پست هم ایجاد شد.

مدیرکل منطقه پستی جنوب شرق استان تهران افزود: شرکت ملی پست فرآیند کاری خود را به گونه‌ای طراحی کرد که بتواند از تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود در جهت ارائه خدمت به هموطنان استفاده کند، تا خدمات مناسبی به هموطنان ارائه داده شود.

او گفت: خوشبختانه در این مدت اخیر با اقبال عمومی مردم در کل کشور مواجه شدیم و یک ظرفیت عظیمی وارد شبکه پستی کشور شد و در برخی موارد مرسولات پستی افزایش حجیمی پیدا می‌کردند و دچار رسوب مرسولات می‌شدیم.

عباسی ادامه داد: به همین دلیل ظرفیت‌های خود را افزایش دادیم تا هنگام ارسال مرسولات پستی به دست هموطنان با مشکل مواجه نشویم.

مدیرکل منطقه پستی جنوب شرق استان تهران افزود: در منطقه جنوب شرق عملکرد ما در قیاس با سال گذشته گسترش پیدا کرد و در بخش خرید و فروش اینترنتی از نظر ترافیک پستی، ۱۱۳ درصد رشد ترافیکی در فروردین ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم.

او با بیان اینکه ما از نظر ترافیک رتبه ۴ کشور را در سال گذشته کسب کرده‌ایم، گفت: در خصوص خدمات پستی نیز شرکت پست در طول امسال بعد از وزارت بهداشت و درمان دومین سازمانی بود که خدمات آن تعطیل نشد و به صورت کامل و با تمام ظرفیت ارائه خدمت می‌داد.

عباسی بیان کرد: در بخش ترافیک درآمد نیز بخش باجه‌ای ما ۳۸ درصد نسبت به سال گذشته افزایش ترافیک پیدا کرد و ۹۲ درصد هم رشد درآمدی داشتیم.

مدیرکل منطقه پستی جنوب شرق استان تهران ادامه داد: این موضوع نشانگر این است که مردم به پست اعتماد دارند و با توجه به محدودیت‌های موجود در جامعه، بخشی از خدمات خود را به پست سپرده‌اند و از طریق خدمات پستی کار‌های مردم انجام می‌شود.

عباسی بیان کرد: ما با تعامل همه همکاران توانستیم در سال ۹۹ رتبه اول کیفیت را در شبکه پستی کشور کسب کنیم و این موضوع با تلاش، همکاری و همیاری همکاران مجموعه جنوب شرق استان تهران صورت گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار