کد خبر: ۵۲۴۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹

۴۰ هزار تن زینک خریداری شده تعاونی لیتوگرا فان تهران پس از سه هفته هنوز از گمرک ترخیص نشده است؛ زیرا کامیون‌داران زیر بار تعرفه حمل تا تهران نمی‌رود.

غلامرضا شجاع، رئیس تعاونی لیتوگرافان تهران، در گفت و گویی، از ماندن بیش از 40 هزار متر مربع زینک در گمرک بندرعباس خبر داد و گفت:‌ بیش از دو هفته است که زینک‌های خریداری شده توسط تعاونی که در حدود دو کانتینر است در گمرک بندرعباس مانده و به دلیل عدم همکاری سیستم حمل و نقل نمی‌توانیم آن را ترخیص کنیم.

وی ادامه داد:‌ پیش از این هر کامیون‌دار برای حمل از بندرعباس تا تهران مبلغ چهار میلیون و 500 تا پنج میلیون تومان تعرفه داشت که حالا با این تعرفه هیچ کامیون‌داری حاضر به حمل بار ما نشده است.

شجاع تصریح کرد:‌ با ادامه‌دار شدن است موضوع ناچار شدیم با قیمت بالاتری توافق کرده و بارها از از بندرعباس به تهران حمل کنیم.

وی با اشاره به میزان این زینک‌ها گفت: در حدود 40 هزار متر مربع زینک است که برای اعضای تعاونی وارد شده و فروش به غیر اعضا نخواهیم داشت،‌ همچنین دو پارت نیز از چین خریداری شده که در حال حمل است در مجموع حدود 80 هزار تن زینک برای اعضای تعاونی خریداری کرده‌ایم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: