کد خبر: ۵۲۴۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴

سردار آزمون در آستانه کسب سومین قهرمانی‌اش در لیگ روسیه با زنیت‌سنت‌پترزبورگ است.

                          سردار آزمون در آستانه کسب دو افتخار با زنیت

 

به گزارش شفاف، این تیم در حال حاضر با ۵۸ امتیاز از ۲۷ بازی در رده نخست لیگ روسیه است و به واسطه اختلاف شش امتیازی‌اش با لوکوموتیو دوم جدولی، به کسب تنها یک امتیاز برای تکرار قهرمانی‌اش نیاز دارد و در این میان حساب ویژه‌ای هم روی نفرات کلیدی‌اش از جمله سردار آزمون باز کرده است.

آزمون در این فصل از مسابقات لیگ برتر روسیه، در ۲۲ بازی برای تیمش به میدان رفته است و در این مدت ۱۶ گل هم برای زنیت به ثمر رسانده است؛ آماری که به واسطه آن توانسته نامش را به عنوان برترین گلزن حال حاضر این رقابت‌ها به ثبت برساند. آرتم دزیوبا هم‌تیمی آزمون هم با ۱۴ گل در تعقیب این بازیکن است. سردار پیش از این در هفته بیست و ششم لیگ روسیه موفق شده بود برای تیمش گلزنی کند و حالا امیدوار است تا قهرمانی و آقای گلی مسابقات روسیه را با زنیت تجربه کند. اتفاقی که با توجه به پیشنهادات جدی برای او، می‌تواند مسیر بهتری را پیش روی این بازیکن برای ادامه فوتبالش قرار دهد.

نکته عجیب اینکه سایت (Sport۲۴) روسیه دیروز در گزارشی مدعی شد، آزمون ۱۶ فرصت مسلم گلزنی از ۲۷ فرصت پیش‌آمده را در فصل جاری لیگ برتر روسیه از دست داده و این آمار او را در رده نخست گل‌نزن‌ترین بازیکن این رقابت‌ها قرار می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: