کد خبر: ۵۲۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
راننده اتوبوس، خدمه پرواز و کارکنان هتل هم قرنطینه شدند؟

به گزارش شفاف، بنا بر دستور وزارت ورزش و جوانان در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستور وزارت بهداشت به دلیل مساله کنترل ویروس کرونای هندی، تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند به دلیل حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، یک هفته در قرنطینه خواهد بود و با ورود این تیم به ایران، آن‌ها تا پنج‌شنبه هفته آینده در قرنطینه خواهند بود و جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه در اصفهان به مصاف سپاهان خواهند رفت.

بنا بر اعلام، فدراسیون فوتبال با درخواست قرنطینه تیم پرسپولیس در هتل آکادمی و مهمان‌سرای کمپ تیم‌های ملی موافقت کرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس ۱۰ اردیبهشت از هند به ایران بازگشت و بلافاصله به قرنطینه رفت، در این بین اما اظهارات اخیر یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با نوع و نحوه قرنطینه این تیم عجیب و باورنکردنی است!

قرنطینه خنده‌دار پرسپولیس در هتل کنار سایر مهمانان!

وی می‌گوید: «تست پی.سی.آر داده ایم و منتظر مشخص شدن جواب آنیم و پس از آن برنامه ما مشخص می شود، در حال حاضر بلاتکلیف هستیم، نه می توانیم تمرین کنیم و نه می توانیم با خانواده هایمان در ارتباط باشیم، واقعا شرایط خیلی بدی را پشت سر می گذاریم و پس از ۲۰ روز تحمل شرایط سخت در هند، مجددا در قرنطینه قرار داریم، هرچند که از تصمیم مربوط به قرنطینه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند استقبال می کنیم و باید مشخص شود که همگی سالم هستیم اما اینکه بلاتکلیف هستیم و هنوز ریکاوری و تمرین نکرده ایم تیم ما را عصبی کرده است.»

وی در مورد شرایط قرنطینه ای تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: «وقتی بحث قرنطینه می شود باید مو به مو اجرا شود و هیچ گونه ارتباطی بین نفراتی که از هند به ایران آمده اند با افراد دیگر وجود نداشته باشد، زمانی که از هواپیما پیاده شدیم با اتوبوس به کمپ آمدیم، راننده اتوبوس کجاست؟ کسی از وی خبر دارد؟ به هر حال راننده اتوبوس نزد خانواده اش می رود. علاوه بر این کارکنان هتل حضور دارند و جالب تر اینکه در هتل، مسافر نیز وجود داشت و مهمانان هتل نیز حضور داشتند. به رستوران می رویم و باز هم این افراد حضور دارند و این مساله با نفس واقعی قرنطینه مغایر است و اگر ما آلوده باشیم، این آلودگی ممکن است به خیلی ها سرایت کند. در واقع صرفا اسم قرنطینه روی تیم پرسپولیس قرار گرفته و اینکه تصور کنید قرنطینه هستیم اینگونه نیست و ارتباط وجود دارد و افراد متفرقه زیادی حضور دارند.»

حال سوال اصلی این است که پس از ابلاغ اجرای قرنطینه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند، مسئول نظارت بر نحوه اجرای قرنطینه کیست و چه برنامه‌ریزی‌ای در این زمینه به منظور ارتباط حداقلی افراد مختلف با اعضای ۵۰ نفره این تیم صورت گرفته است؟ آیا قرنطینه اعضای این تیم با افراد متفرقه اعم از مهمانان و مسافران هتل منطقی است؟ به چه علت هتل از نفرات متفرقه تخلیه نشده است؟ کسی از پرسنل هواپیما، راننده اتوبوس، کارکنان، مسافران و مهمان‌های هتل خبر دارد و آیا این افراد با دیگران در ارتباط هستند یا خیر؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: