کد خبر: ۵۲۴۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶

زن جوانی که با شلیک گلوله همسرش را از پای درآورده بود، جسد او را در زیرزمین خانه اش پنهان کرد.

به گزارش شفاف، یک زن ۲۸ ساله اهل ایالت اوهایو که پس از به قتل رساندن همسرش جسد او را در خانه اش مخفی کرده بود توسط پلیس بازداشت شد. «ربکا هریس» پس از کشتن همسشر جسدش را در داخل شکاف دیوار زیرزمین پنهان کرده بود. قاتل، همسرش «تود بِلِوینس» را با شلیک گلوله از پای درآورده بود.

پلیس لکسینگتون در ساعت ۱۰.۴۵ دقیقه روز سه شنبه گزارش شفاف، اما در ادامه گفت که باید برای انتقال فرزندانش از مدرسه به منزل، خانه را ترک کند. بنا به گفته «برت پائولی»، رئیس پلیس لکسینگتون در طول تحقیقات، پلیس اطلاعاتی را به دست آورد که حاکی از اطلاع همسر مفقود شده از وی داشت.

برت پائولی در این باره گفت: «در ابتدا این زن با پلیس همکاری کرد و اجازه داد تا پلیس وارد خانه او شود، اما در ادامه به پلیس گفت برای مراجعه به مدرسه باید خانه را ترک کند.»

جسد قربانی در حالی که در  شکاف دیوار زیرزمین انداخته و روی آن سیمان ریخته شده بود پیدا شد. پلیس پس از پیداکردن جسد در داخل خانه،  هریس را بازداشت و به بازداشتگاه منتقل کرد. این زن به پلیس گفت در تاریخ ۱۸ آوریل با شلیک گلوله به سر، همسرش را کشته است. بنا به ادعای این زن، شوهرش در رختخواب قصد خفه کردن او را داشت.

بنا به گزارش پلیس هریس پس از کشتن شوهرش با پدرش تماس گرفته و از او خواسته بود تا شب روز حادثه مراقب بچه هایش باشد.

مخفی کردن جسد
پدر هریس درحالی که به درخواست هریس مشکوک شده بود بچه‌های این زوج را در شب حادثه پیش خود نگه داشت. در تاریخ ۲۲ آوریل این زن به پدرش گفته بود که نیاز دارد تا فریزر یخچال خود را به علت شکسته شدن آن کاملا تخلیه کند، اما هنگامی که پدرش به خانه آن‌ها مراجعه کرد درب را به روی وی باز نکرد. روز بعد (۲۳ آوریل) یکی از بچه‌های هریس گفته بود که از خانه آن‌ها بوی بدی به مشام می‌رسد. متهم همچنین مقداری سیمان از بیرون خریداری کرده بود.

گفتنی است؛ روز چهارشنبه هریس به اتهام قتل و سوء استفاده از جسد همسرش مورد محاکمه قرار گرفت. دادگاه محاکمه این زن ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: