کد خبر: ۵۲۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷

منابع اعلام کردند، مسؤولان روسی به رئیس جریان آزاد ملی لبنان اطلاع داده‌اند که از سخن‌چینی و دو بهم زنی برخی مسؤولان لبنانی خسته شده‌اند و خودشان واقعیت را از دروغ تشخیص می‌دهند.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت النشره، دیدارهای جبران باسیل، رئیس جریان آزاد ملی لبنان با مسؤولان روسی در مسکو با اتفاقات غیرمنتظره‌ای همراه بود که از جمله آن ناخرسندی روس‌ها از برخورد غیراصولی و خارج از عرف سیاسی برخی مسؤولان لبنانی بود.

سعد حریری، نخست‌وزیر مکلف لبنان طی سفر اخیر خود به مسکو برای تبلیغ دروغ‌گویی‌ها و حرف‌های نادرستی تلاش کرد. وی گفته بود که میشل عون، رئیس‌جمهوری لبنان و جریان آزاد ملی خواهان دولت سیاسی هستند که در آن به یک سوم به اضافه یک در چینش وزارتخانه‌ها (وزارتخانه‌های مورد مناقشه) دست یابند و هر دو آن‌ها با دولتی متشکل از ۲۴ وزیر موافقت کرده‌اند به شرطی که ۱۰ وزارتخانه را در اختیار داشته باشند.

یک منبع آگاه اعلام کرد، مسؤولان روسی اظهارات حریری را به باسیل اطلاع دادند اما باسیل نیاز نداشت برای تکذیب اتهاماتی که حریری به آن‌ها بسته بود زحمت زیادی بکشد چراکه مسؤولان روسی ناخرسندی خود را از سخن‌چینی و دو بهم زنی برخی مسؤولان لبنانی اعلام . تأکید کردند که خودشان قادر به تشخیص دادن واقعیت از دروغ هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار