کد خبر: ۵۲۴۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸

پویش "نان‌آور سفره‌های خالی باشیم" با هدف کمک به نیازمندان خانواده‌های محروم در دهه پایانی ماه مبارک رمضان آغاز شد.

به گزارش شفاف، نازک فردوس، مدیرعامل مؤسسه خیریه نیکان ماموت اعلام کرد: خیریه نیکان ماموت امسال نیز همچون سالهای گذشته آماده دریافت نذورات شما مؤمنان و روزه‌داران عزیز در ماه مبارک رمضان و رساندن آن به دست نیازمند واقعی است.

وی خاطرنشان کرد: شیوع کرونا و اعمال محدودیتهای ضروری ناشی از آن، میزان مشارکت خیّران و نیکوکاران در برپا کردن مراسم افطاری را کم کرده است. این کمپین با نام «# نان آور باش» فرصت مناسبی است برای آنکه این بار سفره افطار شما گسترده‌تر از آنچه باشد که تا به حال بوده است تا خانواده‌های محرومی که تا به حال نمی‌شناختید از خوان رحمت شما وعده‌ای سیر بخورند و به‌قدر همان وعده خریدار آبروی شما نزد خداوند باشند.

فردوس خاطرنشان کرد: ماه رمضان بهترین موقعیت است تا حال افرادی را که در زندگی به‌اندازه ما خوش‌شانس نبوده‌اند بهتر درک کنیم. فرصت خوبی است تا فکر کنیم که ما برای معامله با خدا چه داریم که ارزشمند باشد؟ کمک به نیازمندان نوعی عبادت است و چقدر زیباست که در ماه میهمانی خدا "نان‌آور سفره‌های خالی" بودن را وظیفه خود بدانیم.

هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت مؤسسه خیریه نیکان ماموت با این مؤسسه و اقداماتی که تاکنون انجام داده است، آشنا شوند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ماه رمضان مؤسسه با شماره 021-22176001 تماس حاصل فرمایند.

سازمان بهزیستی کشور , مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ,

همچنین می‌توانید با استفاده از روش‌های حمایت ذیل، نیکان را حمایت کنید:

اپلیکیشن آپ: بخش نیکوکاری، مؤسسه خیریه نیکان ماموت

وب‌سایت: www.nikancharity.org

شبکات اجتماعی: @nikancharity

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: