کد خبر: ۵۲۴۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷

در نامه ای توسط وزیر بهداشت الزامات واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ در گروه های بالای ۸۰ سال به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشریح شد.

به گزارش شفاف، سعید نمکی، وزیر بهداشت، در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق درمورد جزییات واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ در گروه های بالای ۸۰ سال، تاکید کرد.

متن نامه بدین شرح است:

رییس/ سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی

بنا به گزارش شفاف، از طریق مراکز جهت تزریق واکسن کووید ۱۹ دعوت نشده اند؛ با عنایت به اینکه قرار بود به محض شروع به کار سامانه جامع جدید، ثبت نام اینگونه عزیزان انجام و با تعیین وقت قبلی دعوت شوند، ولی افراد یاد شده بدون اطلاع قبلی به مراکز مراجعه می‌کنند، لذا در این رابطه ضروری است موارد زیر رعایت شود:

۱-در سطح شبکه های شهرستان ها اطلاع رسانی گسترده صورت گیرد که به محض اعلام مشخصات سامانه جدید، این افراد ثبت نام کرده و سپس جهت تزریق واکسن دعوت شوند.

۲-به افراد بالای ۸۰ سال که مطلع نبوده اند و بدون هماهنگی مراجعه می نمایند، واکسن تزریق شده و در سامانه ثبت شود تا این عزیزان دچار زحمت مضاعف نشوند.

۳-انجام واکسیناسیون در کلیه روزهای هفته به ویژه ایام تعطیل ‌‌و پنجشنبه ها بدون وقفه ‌و به صورت ۲ شیفت کماکان ادامه یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار