کد خبر: ۵۲۴۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

زالی گفت: تمام کشور در گام چهارم بسیج ملی طرح شهید قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا به یک آرامش نسبی رسید.

به گزارش شفاف، گام پنجم طرح شهید سلیمانی با محوریت آغاز به کار کلینیک درمان سرپایی با رمدسیویر و همچنین فضای تجمیعی تزریق واکسن کرونا اجرایی شد.

علیرضا زالی، فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در مراسم بازدید از این طرح اظهار کرد:خلاقیت های زیادی در طرح شهید سلیمانی انجام شده است و ما شاهد یک نوآوری جدیدی در کشور خواهیم بود.

او با بیان اینکه ما تلاش کردیم تا این طرح به بهترین نحو اجرا شود، گفت: در مدت ۱۸ هفته تهران و تمام کشور در گام چهارم به یک آرامشی در ذیل اجرای طرح شهید سلیمانی رسیده است.

زالی بیان کرد: گام پنجم مبارزه و مقابله با بیماری کرونا مزین به نام شهید سلیمانی است. بیمارستان شهدای یافت آباد هم از پیشگامان مقابله با بیماری کرونا در تهران است که بسیار پویا عمل کرده است.

او بیان کرد: این  بیمارستان و دو مجموعه بهداشت و درمان با یکدیگر عملکرد درخشانی داشته اند. ما نیازمند استفاده از تجهیزات پزشکی، آموزش و پرورش و تربیت بدنی هستیم، براین اساس شهرداری تهران، سوله های بحران را در اختیار ما قرار داده است.

فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران گفت: از ویژگی های گام پنجم بیماریابی، هوم کر و مراقبت های بهداشتی است که با شدت بیشتری انجام می شود.

به گفته زالی منطقه ۱۸ از تراکم بالایی برخوردار است اما با تلاش همکاران بهداشتی، ارائه‌ خدمات بهداشتی و درمانی به خوبی انجام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: