کد خبر: ۵۲۴۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

فدراسیون بوکس آسیا نسبت به برگزاری اردوی مشترک تیم ‌ملی ایران با ازبکستان در یانگی‌آباد، واکنش نشان داد.

به گزارش شفاف، تیم‌ ملی بوکس ایران در راستای آماده سازی خود برای مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ دبی، برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی ازبکستان در این کشور حضور دارد که فدراسیون بوکس آسیا (ASBC) نسبت به این اقدام تیم ایران واکنش نشان داد.

فدراسیون آسیا در گزارش خود نوشت: کمپ تیم ملی ازبکستان در منطقه کوهستانی یانگی‌آباد واقع شده است که شرایط جوی این منطقه برای بالا بردن آمادگی‌جسمی بوکسورها بسیار مناسب است. در سال‌های قبل نیز کشورهایی چون کوبا، انگلیس، قزاقستان و مجارستان نیز برای برگزاری اردوی مشترک با تیم قدرتمند ازبکستان، در این کمپ حاضر شده‌اند.

تیم ملی ایران هم‌ که در سال ۲۰۱۹ با کسب یک مدال برنز رتبه ۱۹ جدول مسابقات قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داده است، اکنون تصمیم دارد با برگزاری اردوی مشترک با ازبکستان عملکرد خود در این مسابقات را بهبود ببخشد. تیم‌ ملی ایران دنبال بهتر شدن است و در این‌کسیر ‌اردوی‌ مشترکی با روسیه نیز داشت.

علیرضا استکی که خود یک بوکسور فوق سنگین وزن بود در حال حاضر سرمربی تیم ملی ایران است. غلامرضا کریمی، همایون امیری و محمود نهتانی نیر مربیان بوکسورهای ایران هستند. امیری که خود در مسابقات بوکس قهرمانی آسیا ۱۹۹۹ تاشکند مدال برنز گرفته بود، اکنون اینبار به عنوان مربی تیم ملی ایران به ازبکستان بازگشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: