کد خبر: ۵۲۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴

مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما تأکید کرد که ویژه برنامه "فوتبال برتر" همزمان با پخش نود و پنجمین شهرآورد تهران امروز ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن می‌رود.

به گزارش شفاف،  نود و پنجمین شهرآورد تهران بین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر امروز  برگزار می‌شود. مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از پخش مستقیم و زنده شهرآورد پایتخت در برنامه "فوتبال برتر" خبر داد.

میثم فضلعلی گفت: ویژه برنامه "فوتبال برتر" همزمان با پخش نودوپنجمین شهرآورد تهران امروز جمعه 24 اردیبهشت از ساعت 18:30 از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما افزود: اجرای "فوتبال برتر" امروز برعهده محمدحسین میثاقی است و محمدرضا احمدی هم گزارشگری شهرآورد پایتخت را در دستور کار دارد. پیروز قربانی، ادموند بزیک و محسن ترکی هم به عنوان مهمان و کارشناس حضور دارند.

مدیر گروه ورزش شبکه سه خاطرنشان کرد: پوشش و‌ پخش زنده بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال با 12 دوربین HD از ساعت 19:30 برای علاقه‌مندان و فوتبال دوستان اتفاق می‌افتد. 

تولید و پخش بخش‌های متنوع و جذاب در استودیوی اختصاصی فوتبال برتر از دیگر آیتم‌های "فوتبال برتر" خواهد بود.

پرسپولیس هم اکنون با 42 امتیاز و 21 بازی در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفته و استقلال نیز با 34 امتیاز و یک بازی کمتر در رده سوم است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: