کد خبر: ۵۲۵۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: سایر نهادها از تجربه موفق بهشت زهرا(س) در بحران کرونا الگو‌برداری کنند.

به گزارش شفاف، مجید بذرافکن معاون فرهنگی اجتماعی سپاه در دیدار با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های پیچیده ای که در بحران کرونا توسط سازمان بهشت زهرا(س) در بالاترین سطح رعایت شد، گفت: اگر سازمان بهشت زهرا(س) توانسته با شیوه نامه‌هایی که خود در این بحران ناشناخته تدوین کرده است بر این بحران غلبه کند، بنابراین سایر سازمان‌ها و نهاد ها هم می‌توانند و این موفقیت نباید به صورت یک تجربه بماند و لازم است که توسط سایر نهاد ها الگو برداری شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه  با اشاره به پذیرش 40 درصدی کل متوفیان کرونایی کشور در سازمان بهشت زهرا(س)، تصریح کرد: اگر گذر کسی به بهشت زهرا(س) بیافتد نظم، ظرافت و برنامه ریزی به وضوح قابل مشاهده است و مراجعین دغدغه‌ای جز دفن اموات ندارند.

بذرافکن ضمن بیان نقش مهم جوانان و نیروی‌های جهادی و داوطلبین در بحران کرونا گفت: ما خیزش جوانگرایانه را با بحران کرونا خوب درک کردیم و شاهد اتفاق بزرگی در گام دوم انقلاب هستیم که جوانان داوطلبانه پا به عرصه گذاشتند و افتخار آفرینی کردند. نمونه بارز این معنا در مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا(س) شکل گرفت.

گفتنی است در ادامه مجید بذرافکن، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه با حضور در سالن‌های تطهیر مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) با کارکنان سازمان بهشت زهرا(س)و نیروهای جهادی و داوطلبین تطهیرکننده دیدار و گفتگو کرد و همچنین سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گزارش کاملی از 15 ماه مدیریت بحران بی سابقه کرونا و خدمات شبانه روزی کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد.

بهشت زهرا , کرونا , بهشت زهرا , کرونا , بهشت زهرا , کرونا , بهشت زهرا , کرونا ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار