کد خبر: ۵۲۵۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰

بیایید یک حمام رویایی را در ذهن مجسم کنیم. اولین چیزی که در یک حمام رویایی تجسم کردید چه بود؟ بخواهیم صادقانه بگوییم همیشه در تصور یک حمام رویایی ذهنمان دو مسیر را انتخاب می‌کند. یا اگر کلاسیک پسند باشیم حمامی را برایمان تداعی می‌کند که در گوشه‌ای از آن وان زیبایی خودنمایی می‌کند یا اینکه اگر شیک و مدرن پسند باشیم حمامی را جلوی چشمانمان می‌آورد که به صورتی شیک و شیشه‌ای طراحی شده است و دوش آن در اطراف خود یک کابین دارد.

اگر دقت کنید دومی برای نشان دادن دکوراسیونی زیبا و لاکچری جدیدتر است و امتیاز بالاتری می‌گیرد. اگر در فکر دکوراسیونی زیبا برای حمام خود هستید ما به عنوان یک همراه کنارتان هستیم تا تجربه‌هایمان را با شما به اشتراک بگذاریم و اثر کابین دوش شیشه‌ای بر دکوراسیون حمام را برای شما برمی‌‌شماریم که انتخاب نهایی شما خیره کننده‌تر از همیشه به نظر برسد.

 

کابین دوش شیشه‌ای چیست؟

شاید بهتر باشد که در همین اول شروع بحثمان تعریفی از کابین دوش شیشه‌ ای داشته باشیم. کابین دوش شیشه‌ای فضای بسته‌ای که در داخل حمام و در دور دوش حمام نصب شده است که به وسیله‌ی یک دیوار شیشه‌ای از بقیه‌ی فضای حمام جدا می‌شود.

کابین دوش‌ها در سه مدل ساده و جکوزی‌دار و حمام مستر است که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند و شما با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید. در ادامه به هر کدام از آن‌ها به طور مختصر خواهیم پرداخت.

کابین دوش حمام

تاثیر کابین دوش شیشه ای حمام بر دکوراسیون

 

اثر کابین دوش شیشه‌ای بر دکوراسیون حمام

رویای داشتن حمامی جذاب و متناسب با معیارهای دنیای مدرن آرزوی خیلی از مردم و به ویژه تازه عروس و داماد‌های سرزنده است. ولی آپارتمان‌های کوچک امروزی این آرزو را برای 90% مردم امری ناممکن کرده است و همه فکر می‌کنند چنین فضای کوچکی هیچگاه قابلیت تبدیل شدن به یک فضای شیک و نشاط آور را ندارد ولی خبر خوشحال کننده اینجاست که ایجاد یک دکوراسیون شیک با کابین دوش شیشه‌ای نه تنها امکان پذیر است بلکه ظاهری بسیار جذاب را به بخش مهم و آرامش بخش خانه‌ی شما می‌دهد. در حالی که آرامش حمام شما را بیشتر می‌کند، دیزاینی شیک و مناسب برای انواع فضاها بزرگ و کوچک نیز است. اثر کابین دوش شیشه‌ای بر دکوراسیون حمام هم نظر شما را جلب می‌کند و هم نقاط قوت زیادی دارد که در موردشان حرف خواهیم زد.

موارد کاربرد درب اتوماتیک چیست؟

درب‌ها از گذشته تاکنون روندها و سیرهای تکاملی مختلفی را پشت سر گذاشته‌اند. از درب‌های چوبی قدیمی گرفته تا درب‌های فلزی و آلومینیومی همگی نشان از سیر تکامل آنها دارد. با این حال، در دنیای مدرن اهمیت درب‌ها بیش از استفاده‌های متدوال سنتی و گذشته است. رفته رفته و با توجه به پیشرفت تکنولوژی، درب‌های ساخته شد که از مزیت هوشمندی و الکترونیک بودن برخوردار هستند.

درب اتوماتیک نیز یکی از درب‌های مدرن است که موارد کاربرد بسیار زیادی در محیط‌های گوناگون دارد. از همین روز به روز به تعداد افرادی که درب‌های سنتی را کنار گذاشته و روی به استفاده از این نوع درب می‌آورند، افزوده می‌شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا ابتدا به معرفی این درب و انواع آن سپس در ادامه به موارد کاربرد درب اتوماتیک بپردازیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

درب اتوماتیک ایرانی

 

درب اتوماتیک چیست و چه انواعی دارد؟

برای بسیاری از افراد سوال است که اساسا درب اتوماتیک چیست و چه انواعی دارد. در پاسخ باید گفت که درب اتوماتیک به دربی گفته می‌شود که برخلاف درب‌های سنتی بدون دخالت فیزیکی و بدون استفاده از دست باز و بسته می‌شود. این درب‌ها دارای حس‌گرهایی هستند که معمولا با استفاده از حرکات مختلف یا به صورت چشمی و یا با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می‌شوند. حال که مشخص شد که شما نیز قطعا انواع و اقسام این درب‌ها را مشاهده کرده‌اید که نمونه بارز آنها در مراکز تجاری و اداری مختلف است.

درب اتوماتیک انواع مختلفی داشته و براساس فاکتورهای مختلف می‌توان آنها را به دسته‌های مختلف تقسیم کرد. برخی از انواع مختلف آنها شامل درب‌های اتوماتیک هیدرولیک، پنو ماتیک، الکتروموتوری، پروانه‌ای، کشوئی و برخی نمونه‌های دیگر است. هر یک از این درب‌ها دارای کارکرد خاص خود بوده و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگر بخواهیم به مزایای درب اتوماتیک اشاره کنیم باید به موارد متعددی بپردازیم. اما یکی از مهم‌ترین مزایای این نوع درب‌ها را می‌توان امنیت بیشتر دانست. چرا که از راه دور می‌توان آنها را کنترل کرده و سطح هوشمندی بسیار بالاتری نسبت به درب‌های ساده سنتی دارند. میزان ماندگاری درب اتوماتیک معمولا بسیار بالاتر از درب‌های سنتی بوده و معمولا هزینه نگهداری از آنها نیز پایین‌تر است. مجموعه این دلایل و برخی موارد دیگر باعث شده تا موارد کاربرد درب اتوماتیک بسیار زیاد بوده و در محیط‌های گوناگون تجاری، اداری و مسکونی از آن استفاده کنند. ما در ادامه به موارد کاربرد درب اتوماتیک بیشتر اشاره خواهیم کرد.

drsafouraemami.com

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: