کد خبر: ۵۲۵۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹

رئیس‌جمهوری سابق آمریکا از تغییر و مدرن سازی هواپیمای شخصی‌اش از نوع بویینگ ۷۵۷ به منظور مشارکتش در تجمعات سیاسی جدید آتی خبر داد.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: بسیاری درباره این‌که چه اتفاقی برای هواپیمای بویینگ ۷۵۷ افتاده که نماد تجمعات ترامپ بوده است، سوال می‌پرسند. این هواپیما در حال حاضر تحت تعمیر و مدرن سازی کامل است و به زودی تا پایان سال جاری میلادی به خدمت بازخواهد گشت.

هواپیمای وابسته به سازمان ترامپ معروف به Trump Force One از زمان تحلیف جو بایدن،‌ رئیس‌جمهوری کنونی در فرودگاه استوارت در ایالت نیویورک است.

شبکه سی‌ان‌ان گزارش داد: یکی از موتورهای گران‌قیمت آن تولید شرکت رولز رویس خراب شده و هزینه تعمیر آن صدها هزار دلار نیاز دارد.

ترامپ تصریح کرد: هواپیما به زودی به بخش صیانت و نگهداری در ایالت لویزیانا منتقل خواهد شد تا تحت بررسی و مدرن سازی قرار بگیرد. که احتمالا مجددا رنگ شود. او تاکید کرد: این هواپیما پس از پایان این تعمیرات بهتر از گذشته شده و مجددا برای تجمعات آتی استفاده خواهد شد.

این هواپیما از ابزارهای اصلی کمپین ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ ترامپ بود به طوری‌که او بارها و مکررا از آن برای تجمعات انتخاباتی‌اش استفاده می‌کرد و در آن نشست‌های رسمی در فرودگاه‌های مختلف برگزار کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: