کد خبر: ۵۲۵۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰

مدیرعامل شهروند درباره اعتراض و تذکر یکی از اعضای شورای شهر تهران به عرضه گوشت بی‌کیفیت در فروشگاه‌‌های شهروند توضیح داد.

به گزارش شفاف، کریمی، مدیرعامل  شرکت شهروند با اشاره به سابقه 27 سال فعالیت شهروند در عرصه خدمت‌رسانی اظهار کرد: چهل و سومین فروشگاه شهروند در مساحت 1140 متر مربع در محدوده سهرودی احداث شده است.

وی گفت: پیش بینی می‌شود این فروشگاه در هر ماه، 7 میلیارد و 500 میلیون تومان عرضه محصولات داشته باشد همچنین طی ماه‌های آتی سایر فروشگاه‌های شهروند در همت با مساحت 3 هزار متر مربع و در کرج با مساحت یک هزار متر مربع به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت شهروند به لایحه بورسی شدن شهروند اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم تا نیمه اول سال جاری سهام شهروند در بورس عرضه شود.

وی در پاسخ به این پرسش که اخیراً یکی از اعضای شورای شهر تهران (حبیب‌زاده) نسبت به عرضه گوشت قرمز بی‌کیفیت در فروشگاه شهروند به شهردار تهران تذکر داده است، اقدامات شما در این باره چیست، اظهار کرد: براساس پیگیریهای که انجام شده گوشت عرضه شده مورد نظر بدون هیچ نام و نشانی بوده و حتی لیبل فروشگاه شهروند را نداشته است و مشخص نبوده است که این گوشت از کجا خریداری شده اما با همه این اوصاف این موضوع را در دستور کار  قرار دادیم.

کریمی افزود: در همان روزی که این تذکر از سوی عضو شورای شهر داده شد، حدود یک تُن گوشت در فروشگاه شهروند وارد و در فرایند توزیع قرار گرفت که هیچ مورد اعتراضی در رابطه با گوشت وجود نداشته است و تمام فرآیندها توسط مجموعه کنترل کیفیت بررسی می‌شود و هیچ نشانه‌ای از فساد در این گوشت وجود نداشت.

مدیرعامل شرکت شهروند گفت: همچنین از حبیب‌زاده خواستیم که مستندات لازم را در این زمینه به ما بدهد که در این زمینه تنها گوشت اشاره شده در اختیار ما قرار داده شده و هیچ فاکتوری به ما تحویل داده نشده است؛ مشخص نیست که این گوشت در فروشگاه شهروند تهیه شده یا خیر اما با این همه، ما این موضوع را پیگیری کرده‌ایم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: