کد خبر: ۵۲۶۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت دو عنوان کتاب از هادی خورشاهیان را روانه کتابفروشی‌ها کرد. این دو اثر ویژه گروه سنی کودک و در قالب شعر و داستان نوشته شده‌اند.

به گزارش شفاف، کتاب «آن هزارمین مرد»، به قلم هادی خورشاهیان ویژه گروه سنی کودک توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

این اثر که با تصویرگری محمدحسین صلواتیان منتشر شده، شامل سه داستان «آن هزارمین مرد»، «ابر خوشبخت بهمن» و «پرنده بزرگ آهنی» است.

قصه «آن هزارمین مرد» در خصوص اُویس قرنی است که ندیده، عاشق پیامبر اکرم(ص) شد و چون در خدمت مادر بود، موفق به دیدار رسول الله(ص) نشد؛ اما پس از سال‌ها، توانست خود را به امام علی(ع) برساند و در رکاب آن حضرت در جنگ صفین به شهادت برسد. این اثر، داستانی جذاب و شیوا و پر از نکاتی درباره سبک زندگی اسلامی است.

 قصه «ابر خوشبخت بهمن» حکایت ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ایران است و اولین جایی که رفتند، یعنی بهشت زهرا(س) و چرایی این انتخاب امام و ارج نهادن به مقام بلند شهدا را روایت می‌کند.

قصه «پرنده بزرگ آهنی» نیز داستان کوتاهی است از جنگی بزرگ که تقریباً تمامی جهان، علیه انقلاب نوپای ایران به راه انداخته و با هواپیماهای جنگی آمریکایی و روسی و اروپایی، شهرهای کشور را زیر بمب‌ها و موشک‌های خود گرفته بودند.

مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت کتاب حاضر را در 16 صفحه و به قیمت 16 هزار تومان منتشر کرده است. 

«بانگ طلایی» عنوان مجموعه دیگری است از هادی خورشاهیان که توسط قدر ولایت به چاپ رسیده است. این اثر که با تصویرگری راحیل تقی‌پور برای گروه سنی کودک منتشر شده، شامل دو قطعه شعر درباره نماز و اذان است. 

این کتاب نیز در 12 صفحه و به قیمت 12 هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار