کد خبر: ۵۲۶۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰

زهرا نعمتی در کنار ورزشکارانی از آلمان، کوبا و آمریکا با کسب بیشترین آرا در آلبوم چهره‌های منتخب پارالمپیک ۲۰۲۰ قرار گرفت.

به گزارش شفاف، در فاصله سه ماه تا شروع بازی‌های پارالمپیک توکیو 2020، کمیته بین‌المللی پارالمپیک، آلبوم منتخب ورزشکاران توکیو 2020 را با هدف ایجاد شور و نشاط در میان مخاطبان خود در شبکه‌های اجتماعی، رونمایی کرد.

در این آلبوم که تکمیل آن تا تاریخ 31 جولای( 9 مرداد)  به طول خواهد انجامید، طرفداران و مخاطبان IPC می‌توانند با مراجعه به اکانت‌های پارالمپیک در پلتفرم‌های فیسبوک، اینستاگرام و توئیتر، به دو ورزشکار (یک خانم و یک آقا) از هر رشته ورزشی رای دهند و ورزشکارانی که بیشرین رای را کسب کنند در این آلبوم قرار می‌گیرند.

این آلبوم با هشتگ #ParalymmpicAlbum در تاریخ 17 می ( 27 اردیبهشت ) به عنوان بخشی ازفعالیت‌های "هفته ورزش" راه اندازی شده است. در همین راستا،کمیته بین‌المللی پارالمپیک محتوایی بر روی شبکه‌های دیجیتالی خود تولید و بارگذاری می‌کند تا آموزش‌ها و اطلاعات مربوط به 22 رشته ورزشی بازی‌های پارالمپیک توکیو را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

رشته‌های پاراتیروکمان و پارا دوومیدانی هفته ورزش را آغاز کردند و مارکوس رم از آلمان، امارا دورند از کوبا در رشته دوومیدانی و مت استاتمن آمریکایی به همراه زهرا نعمتی، ورزشکار پر افتخار کشورمان، در رشته تیروکمان توانستند با کسب بیشترین آراء به عنوان ورزشکاران منتخب در این آلبوم قرار گیرند. 

این هفته نیز رشته های بوچیا و پارابدمینتون ورزشکاران منتخب خود را خواهند شناخت. 


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار