کد خبر: ۵۲۶۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲

ملکی‌فر از افزایش ۷۰ درصدی حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه خدمات آزمایشگاهی خبر داد.

به گزارش شفاف، دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در مورد خدمت بلاعوض آزمایشگاهی این صندوق اظهار کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف حمایت از تحقیق و توسعه محصولات دانش‌بنیان جدید و ورود موفق شرکت‌های دانش‌بنیان به بازار‌های داخلی و خارجی، حمایت بلاعوض از هزینه انجام آزمون‌های تخصصی را در دستور کار قرار داده است.

او افزود: به همین منظور شرکت‌هایی که روی محصول دانش‌بنیان خود به انجام آزمون و تست‌های تخصصی نیاز دارند، می‌توانند با ثبت درخواست خود در سامانه غزال، برای دریافت این حمایت اقدام کنند.

ملکی‌فر، در مورد سقف حمایتی این خدمت از شرکت‌های دانش‌بنیان تصریح کرد: خدمات آزمایشگاهی به میزان ۷۰ درصد تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان برای هر درخواست و حداکثر حمایت سالانه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، به مجموعه خدمات بسته حمایتی مشاوره و اخذ استاندارد‌های صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه شده است.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت درخواست به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی بخش توانمندسازی و کمک مشاوره و اخذ استاندارد‌ها و مجوز‌ها مراجعه کنند. مدت زمان ارزیابی تقاضا یک هفته کاری خواهد بود و سهم حمایتی صندوق پس از اتمام فرآیند پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: