کد خبر: ۵۲۶۳۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰

رئال مادرید می‌خواهد مارسلو، ایسکو و حتی واران را به فروش برساند. همچنین گرت بیل و ادن آزارد هم در لیست حراج قرار دارند تا با درآمد حاصل از نقل و انتقال آنها، بودجه خرید امباپه تامین شود

به گزارش شفاف، در ابتدا باید بگوییم که قرارداد 2 بازیکن هنوز تمدید نشده و رئال باید زودتر تکلیف آنها را مشخص کند. روز گذشته مودریچ یک ساله با مادرید تمدید کرد ولی هنوز مشخص نیست که آینده راموس چه خواهد شد. از طرفی به نظر می‌رسد قرارداد لوکاس واسکز نیز تمدید نخواهد شد و این بازیکن به صورت رایگان رئال را ترک خواهد کرد.

۵ ستاره فروشی رئال مادرید برای تامین پول امباپه

در زمینه فروش بازیکنان، نشریه آ.اس در گزارش امروز خود نوشت که رئال مادرید در اندیشه فروش 3 بازیکن است و می‌خواهد از انتقال آنها 100 میلیون یورو بدست آورد. این رسانه مادریدی مدعی شد که رئال می‌خواهد در روزهای آتی مارسلو، ایسکو و حتی واران را به فروش برساند. مارسلو که دیگر تکلیفش مشخص شده و باید دید کدام تیم خواهان به خدمت گیری اوست. از سویا به عنوان یکی از مشتری‌های مدافع برزیلی نام می‌برند. از طرف دیگر ایسکو نیز از طرف اورتون پیشنهاد دارد و باید دید یک بازیکن رئالی دیگر به آنچلوتی می‌پیوندد یا خیر.

اما موضوع مهم آینده رافائل واران است. این مدافع 29 ساله که با رئال مادرید به درخشش بسیار رسید می‌خواهد یک لیگ متفاوت را تجربه کند. از طرفی آمدن دیوید آلابا نیز بدین معنا خواهد بود که واران جایگاه خود را در ترکیب مادرید از دست خواهد داد و شاید به یک نیمکت نشین لقب گیرد. به همین علت درخواست کرده که یک لیگ متفاوت را تجربه کند و بتواند در رقابتی متفاوت برای قهرمانی‌ها بجنگد. رئال مادرید برای او 60 میلیون یورو پول گذاشته و به نظر می‌رسد منچستریونایتد یکی از مشتری‌ها اوست.

 

آ.اس نوشت که فروش این 3 بازیکن می‌تواند 100 میلیون یورو به خزانه باشگاه اضافه کند تا این تیم در تابستان بتواند خریدهای مد نظر خود را انجام دهد. تاکنون آلابا خرید رئال مادرید لقب گرفته و این تیم سعی دارد تا با کیلیان امباپه و ادواردو کاماوینگا نیز قرارداد ببندد.

البته باید گفت که خرید این بازیکنان بزرگ در گرو فروش گرت بیل و ادن ازارد است. رئال قطعاً می‌خواهد بیل را بفروشد ولی هنوز تیمی را پیدا نکرده است. از طرفی ادن ازارد نیز خواهان بازگشت به چلسی است و رئال مادرید اعلام کرده که ازارد را با 50 میلیون یورو خواهد فروخت. ازارد البته در اندیشه این است که در یورو 2020 که اواسط خرداد آغاز می‌شود توانایی‌های خود را به نمایش گذارد و بتواند دوباره بر سر زبان‌ها بیفتد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار