کد خبر: ۵۲۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

سه مسابقه پایانی هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال امروز و فردا( جمعه) برگزار می‌شود و نتایج این مسابقات برای 6-7 تیم بالانشین و مدعی صعود به لیگ برتر اهمیت فراوانی دارد.

هفته بیست و ششم لیگ یک| صعود به لیگ برتر پیچیده‌تر و هیجان انگیز‌تر می شود؟

به گزارش شفاف، سه مسابقه پایانی هفته بیست و ششم لیگ دسته اول امروز و فردا برگزار می شود امروز تیم چوکا تالش میزبان شاهین شهرداری بوشهر است. چوکا25 امتیازی در رده شانزدهم جدول لیگ ایستاده که برای بقا نیاز به پیروزی در این بازی سخت دارد. شاهین شهرداری بوشهر 36 امتیازی در رده نهم جدول قرار دارد و اگر پیروز شود می‌تواند دو سه پله در جدول لیگ صعود کند. 

دو بازی آخر هفته لیگ یک حساس‌تر و مهم‌تر از سایر مسابقات است جایی که مس کرمان و استقلال خوزستان بالانشین به مصاف حریفان خود می‌روند. مس کرمان که چهار هفته است نتوانسته به پیروزی برسد این هفته میهمان تیم پارس جنوبی جم است. مس هفته گذشته شکست دور از انتظاری را مقابل قشقایی شیراز متحمل شد و اگر برای پنجمین مسابقه متوالی هم به برد نرسد شاید صعودش به لیگ برتر هم با مشکلاتی مواجه شود. پارس جنوبی در رده هفتم جدول است و برای رسیدن به رتبه‌ای بهتر تلاش می کند و اگر بتواند بازهم از مس کرمان امتیاز بگیرد در آنصورت ممکن است معادلات صعود به لیگ برتر در صدر جدول پیچیده‌تر و هیجان انگیزتر شود.

در شیراز هم تیم قشقایی میزبان تیم استقلال خوزستان رده سومی است. قشقایی اگر مثل بازی با مس بتواند از آبی پوشان اهوازی هم امتیاز بگیرد در آنصورت  6-7 تیم دیگر بالانشین جدول به رسیدن به لیگ برتر امیدوار خواهند شد.

اسامی داوران مسابقات باقیمانده هفته بیست و ششم لیگ یک:

پنجشنبه ۶ خرداد

چوکا تالش – شاهین شهرداری بوشهر   ساعت 18:45

وحید صالحی – وحید سیفی -  علی الفتی – شاهین یزدانی

ناظر: حسین نیرویار

جمعه ۷ خرداد  

قشقایی شیراز- استقلال خوزستان ساعت 19:20

حسین زیاری – حسین مرادی – احد طوسی – علی ابراهیمی  

ناظر: سعادت اله باغبانی  

پارس جنوبی جم – مس کرمان ساعت 20:20

 مهدی سید علی – محمد عطایی – علی اکبر نوری – علی سام

ناظر : حیدر شکور 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار