کد خبر: ۵۲۶۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷

مراسم رونمایی از طرح ارتش آماده با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، وزیر ورزش و رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش شفاف، مراسم رونمایی از طرح ملی «ارتش آماده» با مشارکت فدراسیون ورزش‌های همگانی و تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز شنبه در سالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد.

در این مراسم، حبیب ا... سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، افشین ملایی رئیس و رضا شجیع نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی به همراه رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی، مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و نصرا... پریچهره رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حضور داشتند.

پس از صحبت‌های سیاری و افشین ملایی، رونمایی از طرح ملی «ارتش آماده» صورت گرفت و مسعود سلطانی‌فر و امیرسیاری متنی را بر پوستر این طرح ملی نوشتند.

افشین ملایی در این مراسم گفت: یکی از گروه‌های هدفی که تعامل و همکاری با آن ارزش افزوده بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف برخوردار است، نیروهای مسلح است که فدرسیون ورزش‌های همگانی در راستای اجرای ماموریت خودش و به تبعیت از احکام بالادستی که از وزارت ورزش در اختیارش قرار داده سعی کرده است در چهار حوزه آموزش‌های اختصاصی و عمومی، حمایت از توسعه شاخص های تندرستی و زیرساخت‌ها و پادگان ها، رویدادهای مناسب به نیروهای مسلح و پایش اثربخشی این اقدامات تفاهم نامه‌ای را با تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از سازماندهی خوبی برخوردار است و اشتیاق قابل تقیری برای تعامل با بخش ورزشی دارا هستند، امضا کند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی تاکید کرد: با امضا این تفاهم نامه، سال 1400 سالی خواهد بود که فدراسیون همگانی خدمات تخصصی خود را با افتخار تقدیم خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: