کد خبر: ۵۲۶۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

معاون فرهنگی و امور استان‌های تامین اجتماعی با اشاره به برگزاری دو آزمون از سوی سازمان سنجش برای جذب مدیران استانی گفت: طی برگزاری دو مرحله آزمون، مدیران جدید جایگزین مدیران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در استان‌ها در سطوح بیمه‌ای و درمانی شده‌اند.

به گزارش شفاف، عادل دهدشتی امروز در جریان سلسله نشست‌های رویای تامین اجتماعی فراگیر با موضوع شایسته‌گزینی و شایسته‌سالاری در تامین اجتماعی با اشاره به فراخوان آزمون جذب مدیران در سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: در تابستان 98 فراخوان عمومی برای جذب مدیران اعلام شد.

وی افزود: بر اساس این آزمون تاکید بر جذب مدیران در استان‌ها بر اساس معیارهای جدید سازمان تامین اجتماعی شد و لذا پیرو فرآیند مدنظر، آزمون در دی ماه 98 بر اساس سازمان سنجش برگزار و در ادامه نیز در اواخر اسفند 98، نتایج اعلام شد.

دهدشتی گفت: در نخستین آزمون، هفت هزار نفر در حوزه بیمه‌ای و درمانی که متعاقبا پست‌های مدیریتی در آن پیش‌بینی شده بود شرکت کردند.

معاون فرهنگی و امور استان‌های تامین اجتماعی با اشاره به بازنشستگی برخی از مدیران در سطوح مختلف سازمان تامین اجتماعی‌، تصریح کرد: جذب مدیران بر اساس شرکت در آزمون همزمان با جابجایی نیروهای بازنشسته سازمان تامین اجتماعی شده بود و جمع کثیری از همکاران ما در سمت‌های مدیریتی به دلیل بازنشستگی باید جابجا می‌شدند.

وی ادامه داد: با تاکید مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی قرار شد سوابق شخصی، نتیجه آزمون و نتیجه کانون‌های ارزیابی و صلاحیت عمومی و اجتماعی افراد در فرآیند جذب مدیران استانی نقش داشته باشد و در این مسیر بر اساس برنامه‌ای که تهیه و تدوین شده بود عمل کردیم.

دهدشتی خاطرنشان کرد: بر همین اساس بین رتبه‌های برتر یک تا بیست هر استان، در حوزه بیمه‌ای و درمان مدیران انتصاب شدند و در واقع در 3 سطح و با توجه به نیاز سازمان تامین اجتماعی،‌ مدیران انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و امور استان‌های تامین اجتماعی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از پست‌های مدیریتی در شهرستان‌ها در نقاط دور از کشور بود به همین دلیل ما نتوانستیم مدیران را از رتبه یک تا 20 انتخاب کنیم و مجبور شدیم افراد را بین 20 تا 40 برای پست مدیریتی انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: در آزمون مرحله اول 98، هفت هزار نفر و در آزمون مرحله دوم در شهریور ماه 99، 11 هزار نفر شرکت کردند؛ در کل در مرحله اول آزمون 132 انتصاب، در مرحله دوم 118 و در مرحله سوم 182 انتصاب در پست‌های مدیریت استانی سازمان تامین اجتماعی رقم خورده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: