کد خبر: ۵۲۶۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه رسمی و جداگانه، نامزدهای انتخابات را به نشست تخصصی با نخبگان و اساتید دانشگاه علامه دعوت کرد.

به گزارش شفاف، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی و با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در سرنوشت کشور، این دانشگاه قصد دارد با هدف آگاهی بخشی به جامعه و افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو، به برگزاری نشست‌های تخصصی با نامزدها، جهت ارزیابی برنامه‌های ایشان و به صورت مصاحبه‌های تصویری در استودیو اقدام کند تا فرصت به اشتراک گذاری ایده‌ها و برنامه‌های آن‌ها با مردم و نخبگان بیشتر فراهم شود.

در این راستا حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه در دعوت نامه‌های رسمی جداگانه از تمامی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دعوت کرده با حضور در استودیو برنامه «سنجه» و گفتگو با استادان دانشگاه، برنامه‌های مدنظر خود را تشریح کنند.

در بخشی از این دعوت نامه خطاب به نامزد‌ها آمده است: «چنانکه مستحضرید عرصه انتخابات ریاست جمهوری فصل مهمی در حیات سیاسی جامعه است که با فراهم کردن امکان گزینش شهروندان میان ایده ها، افکار و برنامه‌های متنوع نامزدها، سرمایه اجتماعی لازم را برای اداره کشور فراهم می‌سازد. دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی کشور، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در نظر دارد در قالب رسانه تحلیلی دانشگاه (عطنا) فرصتی برای گفتگوی تخصصی نامزد‌های با استادان دانشگاه در موضوعات مهم و مورد سوال جامعه فراهم کند.»

ریاست دانشگاه علامه طباطبایی اظهار امیدواری کرد که برگزاری این جلسات جدی و صریح، فرصتی برای انتخاب آگاهانه و صحیح شهروندان باشد.

حضور نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در نشست‌های تخصصی با اساتید دانشگاه و نخبگان، امکان سنجش برنامه‌های آن‌ها را بهتر فراهم می‌آورد و عیار نامزد‌ها را بیشتر نمایان می‌سازد. از این رو جای برگزاری چنین نشست‌هایی فارغ از حضور نامزد‌ها در فضا‌های عمومی خالی بود که دانشگاه علامه طباطبایی در این زمینه پیش قدم شده تا امکان انتخاب فرد اصلح بیشتر شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: