کد خبر: ۵۲۷۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹

بعد از موفقیت در فروش، کمپانی پارامونت تصمیم گرفت که قسمت سوم فیلم یک مکان ساکت را برای سال ۲۰۲۳ تولید کند.

به گزارش شفاف، بعد از موفقیت قسمت دوم فیلم یک مکان ساکت در گیشه، کمپانی پارامونت تصمیم گرفت تا قسمت سوم این فیلم را تولید کند. زمان اکران قسمت بعدی این فیلم 31 مارس 2023 (11 فروردین 1402) خواهد بود.

کارگردانی قسمت بعدی را جف نیکولز کارگردان فیلم «ماد» به جای جان کرازینسکی کارگردان دو قسمت قبلی انجام می‌دهد. داستان قسمت سوم بیشتر یک اسپین‌آف (سرگذشت) است تا ادامه فیلم.

کرازینسکی به همراه مایکل بی و اندرو فورم تهیه‌کنندگی کار را برعهده خواهند داشت.

جف نیکولز جایزه هفته منتقدین کن را برای فیلم «پناه بگیر» 2011 که در جشنواره فیلم ساندنس اکران شده بود گرفته است. فیلم علمی-خیالی «نیمه شب ویژه» او محصول 2016 داستان یک پدر و پسر فراری با قدرت خاص پسر است که توسط دولت و یک فرقه مخفی دنبال می‌شود.

«یک مکان ساکت 2» در هفته اول توانست 58 میلیون دلار کسب کند و انتظار می‌رود که در هفته دوم نیز بیشتر از 20 میلیون دلار فروش داشته باشد.

داستان قسمت دوم در ادامه ماجرای قسمت قبل است که خانواده در دنیای پساآخرالزمانی اطراف متوجه می‌شوند موجوداتی که با صدا جذب آنها می‌شوند تنها یکی از خطراتی است که آنان را تهدید می‌کنند.

قسمت دوم این فیلم این امکان را دارد که بعد از «گودزیلا دربرابر کونگ» بتواند از مرز 100 میلیون دلار در گیشه داخلی آمریکا عبور کند.

قسمت اول این فیلم با بودجه 17 میلیون دلاری توانست عنوان پرفروش‌ترین افتتاحیه فیلم ترسناک آخر هفته را به خود اختصاص دهد و در جهان 340 میلیون دلار فروش داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار