کد خبر: ۵۲۷۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵

۳۲ عنوان کتاب از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در سایت فروش محصولات کانون با ۲۵درصد تخفیف عرضه می‌شود.

به گزارش شفاف، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، رضا برنگی، مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون پرورش فکری، با اشاره به طرح جدید کانون برای عرضه 32 عنوان کتاب گفت: کانون هر چند وقت یک‌بار بخشی از کتاب‌های خود را به مناسبت‌های مختلف با تخفیف ویژه به مخاطبان عرضه می‌کند.

رضا برنگی افزود: در آستانه فصل تابستان و به منظور پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، از روز 18 خرداد 1400 به مدت یک ماه 32 عنوان کتاب (هر هفته هشت عنوان) با 25 درصد تخفیف در سایت فروش محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir برای علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: برای هفته اول، سه عنوان کتاب شعر، سه عنوان کتاب داستان کودک و دو عنوان رمان برای نوجوانان در نظر گرفته شده است.

برنگی یادآور شد: «ابر اومد باد اومد» سروده افسانه شعبان‌نژاد، «از آسمون تا اینجا» (از مجموعه ترانه‌های خانه) سروده گروه شاعران، «خدا چه مهربان است» سروده‌ آکی کوکاگه یاما، ترجمه عبدالوحید ایزدپناه و برگردان به شعر جعفر ابراهیمی (شاهد)، «بابا آمد، نان آورد» نوشته مصطفی رحماندوست، «تولدت مبارک ای ماه قشنگ» نوشته فرنگ آیش و ترجمه فریده طاهری، «چه خوب، چه بد» به نویسندگی جوآن لوکسو و ترجمه اعظم‌السادات امینی، «دختری با روبان سفید» به نویسندگی مژگان کلهر و «دلقک» به نویسندگی هدی حدادی عنوان کتاب‌ها در هفته اول است.

عنوان‌ کتاب‌هایی که در هفته‌های آتی با تخفیف 25 درصد در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد، به مرور اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: