کد خبر: ۵۲۷۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
کمیته حمایت از فلسطین ریاست‌جمهوری:

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محتشمی‌پور پیام تسلیتی را منتشر کرد.

به گزارش شفاف، متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
رحلت جانگذار عالم مجاهد و مبارز فداکار دوران سیاه ستم شاهی و یار و یاور امام خمینی (ره) در سالهای تبعید و مبارز نهضت امام عظیم الشان انقلاب اسلامی و خدمتگزار مخلص و جانباز تروریست های منافق و مزدور استکبار جهانی، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سید علی‌اکبر محتشمی‌پور،  موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
ایشان از حامیان و مدافعان مقاومت فلسطین و حزب الله سرافراز و پیروز و ملت فلسطین   بوده  از پیشگامان مبارزه با امپریالیزم و صهیونیسم بین المللی بوده است که عمر خود را در این مسیر با انجام فعالیت های انقلابی و مبارزاتی در مسئولیت های  سفارت سوریه و وزارت کشور تا  نمایندگی ادوار دوم و ششم مجلس شورای اسلامی صرف نمودند. 
ما در کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری  این ضایعه را به خانواده محترم و تمامی مجاهدان و حامیان آرمان قدس شریف و یاوران مقاومت اسلامی و دوستدان و مصیبت دیدگان  تسلیت عرض نموده  و از پیشگاه قادر منان علو درجات و حشر باپیامبر اسلام (ص) شهدای مقاومت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی  مسألت می نماییم . 
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری
۱۷ خردادماه ۱۴۰۰
۲۶ شوال ۱۴۴۲
۰۷ ژوئن ۲۰۲۱

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار