کد خبر: ۵۲۷۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

خبرنگار بحرینی در نشست خبری پس از بازی ایران و بحرین که به‌ شکست سنگین تیم کشورش انجامید، مشخصا در پی ایجاد حاشیه بود که با پاسخ های حالی اسکوچیچ مواجه شد.

به گزارش شفاف، خبرنگاران بحرینی که به شدت از شکست سه بر صفر در منامه عصبی بودتد، اسکوچیچ را سوال پیچ کردند اما خونسردی سرمربی کروات ایران، صحنه های جالبی را در کنفرانس ایجاد کرد.

یک خبرنگار بحرینی خطاب به سرمربی تیم ملی گفت: گل اول ایران در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید و گلهایی که زدید بازیکن محور بود و تاکتیک خاصی از تیم ایران ندیدیم که اسکوچیچ پاسخ داد: ما سه گل در این دیدار به ثمر رساندیم و می توانستیم دو گل دیگر هم بزنیم. در واقع کیفیت خود را نشان دادیم.حتی اگر یک گل از آن کم کنیم، باز هم دو گل دیگر به ثمر رساندیم.

خبرنگار کشور میزبان در ادامه خطاب به سرمربی ایران گفت که به تیم بحرین توهین نکند که اسکوچیچ پاسخ داد: اینگونه نیست. شما باید افتخار کنید که به تیم بزرگی مثل ایران بازی را واگذار کردید.

وی در خصوص اینکه آیا داوری این بازی مشکل نداشت، گفت:خیر. به هرحال نمایندگان داوری از AFC  هستند و ما آنچه که می خواستیم از لحاظ تاکتیکی اجرا کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که تاکتیک تیم ملی ایران چه بود، گفت: تاکتیکی که انتخاب کردیم، نتیجه اش این بود که سه بر صفر این دیدار را برده و از این پیروزی احساس غرور می کنیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که انتظار چنین بازی را داشتید؟گفت: قبلا هم گفته بودم که تیم بحرین قابل احترام است و ما تلاش خیلی زیادی کردیم که برای دیدار آماده شویم.من بازی بحرین با اوکراین را دیده بودم و آنها نشان دادند مربی خوبی در اختیار دارد.  نباید فراموش کنیم که تیم ملی ایران هم در رده بندی فیفا در جایگاه خوبی قرار دارد و تیم قابل احترامی است.

وی در پاسخ به این سوال که تفاوت بین نیمه اول و دوم بازی با بحرین چیست گفت: در نیمه اول در بازی سازی کمی مشکل داشتیم. در نیمه دوم سعی کردیم با آوردن سامان قدوس کنترل میانه زمین را نگه داریم چرا که سامان قدوس بازیکنی است که توپ را نگه می دارد و با مکثی که ایجاد می‌کند، بازی را آرام  و در بازیسازی به ما خیلی کمک کرد. در نیمه اول دفاع ها توپ‌های بی هدف و بلند می‌زدند که ما این را نمی خواستیم. در بازیسازی کمی مشکل داشتیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: