کد خبر: ۵۲۷۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

دستگاه شیرینگ برترین وسیله بسته بندی محصولات می باشد. که امروزه به دلیل بالا بودن هزینه های بسته بندی های جعبه ای مورد استقبال عموم تولید کنندگان قرار گرفته است. شما به راحتی می توانید با دستگاه شیرینگ در کمترین زمان ممکن محصولات خود را از قبیل بطری های نوشابه ، آب معدنی ،لوازم منزل ، بطری های شیشه ای مانند ترشی جات و قوطی های تن ماهی بپردازید.

دستگاه شیرینگ با استفاده از فیلم های شیرینگ که به دور محصولات پیچیده می شود با گرمایی که ایجاد می کند موجب می شود شکل محصول را به خود بگیرد و محصولات چندتایی را بصورت محکم در کنار یکدیگر قرار بدهد که به بدون به هم ریختگی محصولات به جابجایی بپردازید که علاوه بر این موجود می شود که محصولات به دور از گرد و غبار قرار بگیرد .

دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ به سه دسته تقسیم می شود که می توان به شیرینگ دستی ، تونلی و کابنی نیز اشاره کرد که هر یک دارای خصوصیات بخصوصی نیز می باشد.

بطور مثال حالت دستی در کسب و کارهای کوچک به کار می رود که از دو جزء دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینگ و دستگاه سشوار صنعتی نیز تشکیل شده است .

اگر شما ظرفیت تولید بالایی دارید به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان از حالت دستی استفاده نکنید و حتما از دستگاه های تونلی و کابینی استفاده که این امر سرعت بسیاری به کار شما می بخشد و می توانید به صرف وقت کمتر تعداد بیشتری از محصولات خود را بسته بندی کنید ، در صورت هرگونه مشاوره برای خرید این محصولات می توانید با مشاوران گروه تجهیزات صنعتی و نیمه صنعتی آتلانتیس تماس حاصل (   ( 02191307596 فرمایید. در آتلانتیس بیش از بیست مدل دستگاه شیرینگ موجود می باشد که می توانید این محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید.

دستگاه تقطیر

دستگاه تقطیر ، آیا تا بحال با همچین دستگاهی برخورد داشته اید ؟ مطمئنن برخی ها شنیده اند و برخی خیر اما ما این دستگاه را معرفی می کنیم که در خصوص دستگاه تقطیر اطلاعات کافی داشته باشید ، شاید هم بعد از این معرفی تمایل به خرید داشته باشید چراکه تمامی مردم در این زمان به مصرف محصولات اورگانیک می پردازند و از دارو های شیمیایی پرهیز می کنند.

همانگونه که حتما از عرقیاتی همچون : عرق نعناع ، عرق بیدمشک ، عرق نارنج ، گلاب نیز استفاده کرده اید و خواص بسیار بالای ان اگاه هستید ، با دستگاه تقطیر نیز فرایند تولید این محصولات انجام می شود. که شما می توانید با استفاده از این دستگاه به راحتی انواع عرقیجات را تولید کنید.

دستگاه سیل وکیوم

دستگاه سیل وکیوم را می توان جز پرکاربردترین دستگاه صنعت غذایی نام برد که با استفاده از این دستگاه شما می توانید هوای دخل بسته بندی های مواد غذایی را خارج کنید که این امر باعث می شود علاوه بر فاسد شدن زود هنگام مواد غذایی موجب جلوگیری از ورود انواع باکتری ها و الودگی ها در مواد غذایی می شود.

دستگاه سیل وکیوم را هم می توانید بصورت خانگی تهیه کنید هم بصورت صنعتی که هر دو این محصول در فروشگاه بزرگ تجهیزات صنعتی آتلانتیس موجود می باشد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: