کد خبر: ۵۲۷۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۳

در حالی وزیر راه امروز از تمدید مهلت خوداظهاری در سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان شهریور خبر داده بود که ستاد ملی کرونا زمان ثبت اطلاعات سکونتی را تا پایان مهر ۱۴۰۰ تمدید کرده است.

به گزارش شفاف، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروز از تمدید زمان ثبت اطلاعات سکونتی تا پایان شهریور امسال خبر داده و گفته بود:با توجه به این‌که مهلت دو ماه درج اطلاعات سکونتی مردم در سامانه ملی املاک و اسکان کشور 19 به پایان رسید، ستاد ملی مقابله با کرونا این مهلت را تا پایان شهریور ماه تمدید کرد.

وی با بیان این‌که انتظار داریم مردم در مهلت باقیمانده نسبت به درج اطلاعات سکونتی در سامانه مذکور اقدام کنند، افزود: با این کار یک بار برای همیشه در تاریخ کشور، وزارت راه و شهرسازی می‌تواند بر اساس اطلاعات و آمار واقعی برای تولید و عرضه مسکن برنامه‌ریزی کند.

این در حالی است که ستاد ملی کرونا مهلت خوداظهاری سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک را تا پایان مهر 1400 تمدید کرده است.

بر اساس « مصوبه جلسه هفتاد و دوم ستاد ملی مدیریت کرونا امروز 22 خرداد 1400 مهلت خوداظهاری سرپرستان خانوارها و مالکان واحد‌های مسکونی در سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان مهرماه 1400 تمدید شد.»

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: