کد خبر: ۵۲۷۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

کارشکنی فدراسیون بحرین در انتخاب این ورزشگاه برای همه آشکار شد. این بار تیم ملی کشورمان در بازی مرگ و زندگی سه شنبه آینده باید در این ورزشگاه بی کیفیت به مصاف عراق برود.

کیفیت چمن ورزشگاه المحرق بحرین پیش از این اعتراض دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان پیش از بازی با هنگ کنگ را در پی داشت.

به گزارش شفاف ، بعد از اعتراض اسکوچیچ، سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق کیفیت چمن این ورزشگاه را خنده دار عنوان کرد که سوژه رسانه‌های مختلف شد. کارشکنی فدراسیون بحرین در انتخاب این ورزشگاه برای همه آشکار شد. این بار تیم ملی کشورمان در بازی مرگ و زندگی سه شنبه آینده باید در این ورزشگاه بی کیفیت به مصاف عراق برود.

در همین رابطه عمر قحطان خبرنگار عراقی الاصل شبکه الکاس قطر نوشت: بازی ما مقابل ایران در ورزشگاه المحرق برگزار می‌شود. این سومین دیدار ما به میزبانی این ورزشگاهی خواهد بود که کاتانچ سرمربی تیم ملی کیفیت آن را خنده دار توصیف کرد. همچنین بازیکنان ایرانی‌ها هم به این انتخاب اعتراض شدید کردند. این دومین دیدار تیم ملی ایران به میزبانی ورزشگاه المحرق خواهد بود. ایرانی‌ها پیش از در این زمین هنگ کنگ را ۳ بر یک شکست داده بودند. این درحالیست که تیم ملی بحرین میزبان گروه یک بار هم در این زمین بازی نکرده است.

اعتراض شدید خبرنگار الکاس به کارشکنی کثیف بحرین علیه ایران و عراق

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: