کد خبر: ۵۲۷۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳

کاپیتان تیم ملی بسکتبال قبل از حمله به شبکه سه برای پخش نکردن بازی تیم ملی، باید رئیس فدراسیون را برای صحبت‌هایش نقد کند.

آقای نیکخواه‌بهرامی! رئیس فدراسیون را به جای شبکه 3 نقد کنید

به گزارش شفاف، مسابقات پنجره سوم و آخر انتخابی تیم ملی بسکتبال در حالی به پایان رسید که تیم ملی کشورمان ابتدا مقابل قطر و سپس عربستان به برتری رسید و به عنوان صدرنشین راهی کاپ آسیا شد.

اما در جریان برگزاری این بازی‌ها صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال در صفحه شخصی خود انتقاد تندی را علیه شبکه سوم سیما انجام داد که چرا دیدار تیم ملی را پخش نکرده و بازی ولز و سوئیس در رقابت‌های یورو را روی آنتن برده است.

کاپیتان تیم ملی این اقدام شبکه سه را بی توجهی آنها به بسکتبال و تیم ملی دانسته، اما شاید فراموش کرده یا یادش نیاید که قبل از مسئولان این شبکه، مدیران فدراسیون بودند که بی اهمیتی صدا و سیما به بسکتبال را عادی جلوه داده و حتی با آنها همراهی هم کردند.

رئیس فدراسیون بسکتبال در سال 97 در مصاحبه‌ای در خصوص پخش برخی از مسابقات بسکتبال از رسانه ملی گفته بود: «تعامل خوبی با صدا و سیما داریم اما تلاش می کنیم با طراحی و بروز کردن سایت و اینستاگرام فدراسیون بتوانیم رقابت ها را از این طریق برای علاقمندان پخش و وابستگی خود را به صدا و سیما کم کنیم.»

صحبت‌هایی که همان زمان مشخص بود دلیل منطقی برای آن وجود ندارد، چون با وضعیت اینترنت موجود، یک علاقمند بسکتبال چطور می‌تواند 40 دقیقه از بازی را به صورت زنده ببیند؟ یا علاقمندان دیگری به این رشته در دور دست ترین روستاها که به اینترنت دسترسی ندارند، چطور باید از اینستاگرام فدراسیون بازی‌ها را دنبال کنند؟

آقای نیکخواه بهرامی! وقتی این صحبت‌ها از سوی سکاندار بسکتبال ایران مطرح می‌شود که به دنبال کاهش وابستگی به صدا و سیما است، چطور انتظار دارید شبکه‌های سیما به خصوص شبکه سه بازی های تیم ملی را آنطور که دوست دارید، پخش کند و با شما و علاقمندان این رشته همراه باشد؟ قبل از هرچیز باید ایراد را در دل خانواده بسکتبال و مسئولان آن جستجو کنید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: