کد خبر: ۵۲۸۱۵۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
با تشکر از نمایندگان دوما

رئیس‌جمهوری روسیه از نمایندگان مجلس دوما در دوره هفتم آن به دلیل فعالیت عالی و مسؤولانه تشکر و به عملکرد و همکاری سازنده مجلس با دولت و مدیریت رئیس‌جمهوری اشاره کرد.

به گزارش شفاف، به نقل از نووستی، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در دیدار با نمایندگان در کرملین اظهار کرد: رهبری مجلس دوما و تمامی کمیته‌های پارلمانی به شیوه هماهنگ و سازنده عمل کردند. شما همیشه روی نتیجه نهایی و بررسی بهترین راه حل‌ها برای هر مساله‌ای که به پارلمان ارائه می‌شود، تمرکز دارید.

پوتین در ادامه بر لزوم برگزاری انتخابات مجلس دوما به شیوه‌ای که هیچ‌کس در مشروعیت آن تردیدی به خود راه ندهد، تاکید کرد.

رئیس‌جمهوری روسیه افزود: همچنان کمتر از سه ماه تا موعد انتخابات باقی مانده و مسؤولیت مشترک ما برگزاری کمپین انتخاباتی به شیوه‌ای غیرقابل تردید نسبت به مشروعیت نتایج آن است و برای همه ما و همه جامعه این انتخابات به منظور ادامه توسعه مورد اطمینان کشور، مهم است. تشکیل دور هشتم و آتی مجلس دوما به شکلی واقعی بیانگر اراده ملت و منعکس کننده اختیارات حاکمیتی شهروندان روسیه باشد.

او اضافه کرد: بار دیگر تکرار می‌کنم ماموریت مشترک ما از جمله احزاب پارلمانی همراستا با پایبندی قاطع به قانون برگزاری انتخابات شفاف، سالم و در فضای باز است. 

پوتین گفت: مطمئنم رای دهندگان روس، از انتخابات آینده در سپتامبر و احزاب و نامزدها که به منزله نماینده کشور مادری‌شان هستند و ارزش والایی برایشان دارند، حمایت خواهند کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: