کد خبر: ۵۲۸۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی استان تهران از آزادی ۸۸ زندانی به مناسبت میلاد مبارک امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش شفاف، در ایام دهه کرامت، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران به همراه مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی استان تهران با حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران ضمن اشاره به اینکه خدمات خادمیاران رضوی روح‌‌افزا و دلگرم‌کننده و مایه شکر الهی است، اظهار کرد: معجزات و برکات حرم قدسی امام رضا موجب تحولاتی در جامعه شده است و  فعالیت‌های خادمیاران رضوی نعمت و بشارتی ارزشمند برای جامعه است.

در ادامه این دیدار، حسین استاد آقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی استان تهران ضمن معرفی فعالیت‌ها در عرصه‌های مختلف، گفت: شبکه خادمیاری گنجینه‌ای است که روز به روز با کیفیت درحال گسترش است.

وی به آزادی زندانی مسیحی توسط سفیران امام رضا و مسلمان شدن زندانی از بند رها شده و خانواده‌اش اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان زندان‌های مشهد و همزمان با سالروز ولادت امام رضا، 88 زندانی غیرعمد آزاد شدند و این طرح تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت.

 علیرضا جانه، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌‌های انجام شده در مناطق 22 گانه و 15 شهرستان استان تهران، تصرح کرد: خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی، فعالیت‌ها و اقدامات مختلفی از جمله آزادی زندانیان غیرعمد، نذر و قربانی، برگزاری چهارشنبه‌های امام رضایی، توزیع بسته‌های ارزاق، پخت و توزیع غذا میان خانواده‌های نیازمند و کودکان کار، اجرای اردوهای جهادی و فعالیت‌های پزشکی و درمانی در مناطق روستایی بخشی از خدمات خادمیاران رضوی است.

وی با اشاره به اینکه هدف از این فعالیت‌ها متبرک شدن فضای جامعه به نام اهل‌بیت است، در ادامه گفت: عشق به خدمت در مسیر ولایت و در راه امام رضا، فضایی معنوی در خانواده‌ها ایجاد کرده است و موحب توسعه خدمت در کشور شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: