کد خبر: ۵۲۸۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰

یاسر ظریفی از تغییر ستاد انتخاباتی کرامت به بنیاد ملی کرامت خبر داد.

به گزارش شفاف، یاسر ظریفی بیان کرد: ستاد ملی کرامت که همزمان با فرمان مقام معظم رهبری برای روی کار آمدن و تشکیل دولت جوان و حزب اللهی تشکیل شده بود، پس از پیروزی آیت الله رئیسی و حصول نتیجه، بر اساس تصمیم شورای مرکزی و نظر اعلامی حضرت آیت الله رئیسی مبنی بر تغییر وضعیت ستادها به قرارگاه فعالیت های خیریه و کمک رسانی، در سالروز میلاد با برکت هشتمین اخترتابناک آسمان ولایت و از سوی حضور هشتمین منتخب جمهور؛ با تغییر وضعیت از فعالیت انتخاباتی، نام خود را به نام «بنیاد ملی کرامت» تغییر داد.

وی افزود: این ستاد با اولویت فعالیت‌های جهادی در حوزه اقتصادی و اجتماعی، به عنوان مرکز پیگیری مطالبات مردم و رهبری در مسیر اجرای بیانیه گام دوم در سطح کشور و فضای بین الملل، تلاش خواهد کرد.

دبیرکل بنیاد کرامت ادامه داد: امیدوارم که حضرت شمس الشموس، معین الضعفا، مددرسان خانواده ی بزرگ بنیاد ملی کرامت در سراسر میهن پهن آورمان بوده و با حمایت و همراهی مردم عزیزمان بتواینم گره‌ای از کار محرومان باز کنیم.
شایان ذکر است ساعت 8 شب یکم تیرماه 1400 در آیینی با حضور چهره های سرشناش سینمایی و مردمی از لوگو و نشان بنیاد در مشهد مقدس رونمایی شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: