کد خبر: ۵۲۸۳۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴

خلبانان انگلیسی از سیاستمداران خواستند تا صنعت هواپیمایی این کشور را از طریق دستورالعمل های شفاف تر برای سفر در طول تعطیلات تابستان و با حمایت مستقیم مالی نجات دهند چرا که این صنعت با بحران ناشی از محدودیت های کرونا دست به گریبان است.

به گزارش شفاف، خلبانان انگلیسی روز چهارشنبه از سیاستمداران خواستند تا صنعت هواپیمایی این کشور را از طریق دستورالعمل های شفاف تر برای سفر در طول تعطیلات تابستان و با حمایت مستقیم مالی نجات دهند چرا که این صنعت با بحران ناشی از محدودیت های کرونا دست به گریبان است.

انگلستان در حال بازگشایی اقتصاد پس از سومین دور از محدودیت های سراسری کرونا است اما بخش مسافرتی این کشور اساساً برای تجارت تعطیل شده است. دولت انگلیس توصیه می کند از سفر به همه شهرها جز تعداد محدودی خودداری شود.

وزرای دولت انگلیس در حال بررسی روشهای بازگشایی محدودیت های سفر به طور گسترده تری هستند و برای حذف الزامات قرنطینه بزرگسالان واکسینه شده و فرزندان آنها به برخی از مقاصد برنامه ریزی کرده اند.

 

اما بوریس جانسون نخست وزیر هشدار داده است که هر اتفاقی بیفتد، سال سختی برای بخش سفر خواهد بود.

برایان اشتراوتون، دبیر کل موقت انجمن خلبانان خطوط هوایی بریتانیا (BALPA) نیز گفت: دولت باید تصمیم بگیرد که آیا این تابستان صنعت مسافرت انگلستان را احیا خواهد کرد یا از بین خواهد برد.

وی گفت: خلبانان امروز در حال ملاقات با سیاستمداران در سراسر انگلستان هستند تا دولت را برای اقدام فوری تحت فشار قرار دهند و نه تنها فصل تابستان بلکه آینده (صنعت) هواپیمایی و مسافرت انگلیس را نجات دهند.

به گفته انجمن خلبانان خطوط هوایی بریتانیا، یک سیستم شفاف تر و بازتر برای ایجاد تناسب در محدودیت های کرونایی و بازگشایی سفرها در مقیاس بزرگتر به ایالات متحده و اروپا لازم است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: