کد خبر: ۵۲۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰

وکلای پایه یک دادگستری متبحر آقا و خانم مفتخریم کلیه دعاوی خانوادگی شما را پس از بررسی های اولیه و ارزیابی میزان موفقیت شما در محاکم با در نظر گرفتن شرافت شغلی و رعایت موازین شرعی و قانونی به سرانجام برسانیم. خدمات این موسسه شامل وکالت تخصصی دعاوی خانواده در زمینه طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، حضانت فرزندان، نفقه ، مهریه و مطالبه آن، تمکین و نشوز و سایر موضوعات در تهران و سایر استان ها می باشد.

گروه وکلای آریا دادیار

اگر نیاز به تنظیم دادخواست، شکواییه و لایحه دارید، بهترین وکلا و مشاوران حقوقی بنیاد وکلا آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستند. بنیاد وکلا در این مسیر حداکثر پشتیبانی را از شما خواهد کرد.

یکی از خدمات گروه وکلای آریا دادیار ، تنظیم انواع مختلف دادخواست ها می باشد. می توانید جهت تنظیم دادخواست مورد نظر از طریق فرم مقابل اقدام کنید. متخصصان ما به سرعت با شما تماس خواهند گرفت.

انواع اوراق قضایی

اوراق قضایی به برگ‌هایی اطلاق می‌شود که قبل از دادرسی، در جریان تشریفات دادرسی یا ختم آن در محاکم کاربرد دارند. این اوراق روند حرکتی مراجعات عمومی به دادگستری و همچنین جریان دادرسی را تنظیم و ساماندهی می‌نمایند تا دادرسی در چارچوب قواعد و مقررات صحیح جریان یابد. اوراق قضایی دارای انواعی است که هر یک ویژگی قانونی خاص خود را دارند. برخی از این اوراق که در محاکم و شوراهای حل اختلاف کاربرد بیشتری دارند عبارتند از دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و درخواست. در بخش کتابخانه توضیحاتی درباره هر یک از موارد زیر داده ایم.

مراحل تنظیم اوراق قضایی
همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید در ابتدا باید فرم مقابل را پر کنید و درخواست خود را مطرح نمایید. متخصصان ما درخواست شما را بررسی خواهند کرد. سپس مناسب ترین قیمت همراه با زمان اتمام اوراق قضایی اعم از دادخواست، لایحه ، شکواییه و اظهار نامه برای شما ارسال می شود. بعد از پرداخت مبلغ، پیش نویس برای شما ارسال شده و شما ۴۸ ساعت وقت دارید که آن را بازبینی کنید. بعد از اصلاحات نهایی برای شما ارسال می گردد.

  • برای هر کدملی تنها امکان ارزیابی ۱ پرونده بصورت رایگان وجود خواهد داشت
  • پرونده‌ها و مدارک بیش از ۱۰ صفحه بر اساس صلاحدید وکیل و توافق با موکل شامل هزینه مطالعه پرونده خواهد شد
  • مراجعه جهت ارائه مدارک و شرح پرونده بصورت حضوری در محل دفتر تبریز و تهران با تعیین وقت و هماهنگی قبلی با کارشناسان مجموعه صورت خواهد گرفت
  • نتیجه ارزیابی پرونده بصورت مکتوب به شما ارائه خواهد شد
  • نتیجه این ارزیابی چند حالت زیر خواهد بود
  • پرونده شما امکان رسیدگی حقوقی را ندارد
  • پرونده شما بیش از ۸۰ درصد امکان نتیجه رای به نفع شما را دارد
  • قبول وکالت: (با مبلغ حدودی …. تومان در مدت زمان …… روز/ماه) امکان وکالت این پرونده این وجود دارد.
  • ارائه مشاوره تلفنی یا حضوری با دریافت هزینه جهت انجام کلیه فرایند قضایی توسط خودتان
  • امکان رسیدگی به این پرونده توسط وکیل دادگستری حرفه ای و متخصص وجود دارد اما احتمال رسیدن به نتیجه مطلوب زیر ۳۰ درصد می‌باشد

جهت مشاوره حقوقی با بهترین وکلای تهران و ایران می توانید به سایت آریا دادیار https://ariadadyar.com/ مراجعه کنید و با وکلای کار بلد صحبت و مشورت داشته باشید.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: