کد خبر: ۵۲۸۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳

 

دنبال جایی برای پرداخت برجسته و سه بعدی هستید؟ بهترین خدمات پرداخت فرش و تابلو فرش کجاست؟ چه مراکزی بهترین خدمات پرداخت را انجام میدهند؟

پرداخت فرش و تابلو فرش

پرداخت فرش و تابلو فرش باعث می شود که طرح و نقشه فرش،جلوه زیباتری پیدا کند. به وسیله پرداخت، پرز های فرش یکدست و صاف (در پرداخت ساده نه برجسته) می شود. و نقش و طرح فرش نمای بهتری پیدا می کند. پرداخت خوب فرش؛ میتواند بر ارزش فرش بیفزاید. و همچنین پرداخت بد ارزش فرش و هنر  قالیباف را از بین ببرد.

روشهای پرداخت فرش:

پرداخت فرش و تابلو فرش به دو روش انجام میشود:

  • روش دستی
  • روش ماشینی ( با دستگاه)

 

نمونه پرداخت تابلو فرش منظره:

پرداخت فرش,پرداخت تابلو فرش,کارخانه قالیشویی ادیب,قالیشویی,قالی شویی,قالیشویی آنلاین,شستشوی فرش,کارخانه قالیشویی ادیب,قالیشویی ادیب,قالیشویی مجاز

پرداخت دستی:

روش دستی همانطور که از نامش پیداست به صورت دستی با قیچی های مخصوص پرداخت فرش انجام می شود. این روش روش سنتی است و از دیرباز تا کنون از این روش استفاده می شود. 
لازم به ذکر است این روش هنوز در پرداخت های نقش برجسته استفاده می شود. 

پرداخت دستی بسیار سخت بوده و نیاز به مهارت بالایی دارد.  و در صورت عدم تسلط کافی به هنر پرداخت فرش، زحمت بافنده (بافندگان) از بین میرود.

پرداخت با دستگاه:

پرداخت ماشینی یا با دستگاه با دستگاه های مخصوص پرداخت فرش انجام می شود. پرداخت با دستگاه مزایای خاص خود از جمله:

  • سرعت عمل بسیار بالا نسبت به روش دستی
  • یکدست بودن پرداخت
  • یادگیری آسانی
  • تمیز بودن کار نسبت به روش دستی

پرداخت فرش,پرداخت تابلو فرش,کارخانه قالیشویی ادیب,قالیشویی,قالی شویی,قالیشویی آنلاین,شستشوی فرش,کارخانه قالیشویی ادیب,قالیشویی ادیب,قالیشویی مجاز

یکی از مراکزی که با سابقه بالا و نمونه کارهای بسیار خدمات پرداخت انواع فرش و تابلو فرش را انجام میدهد، کارخانه قالیشویی ادیب می باشد.

نمونه پرداخت نقش برجسته:

 

 

 

در صورت نیاز به پرداخت انواع فرش یا تابلو فرشهایتان از خدمات حرفه ای پرداخت ساده و برجسته کارخانه قالیشویی ادیب بهره مند شوید. ادیب با بیش از ۶۰ سال سابقه درخشان در امرخدمات فرش از جمله شستشوی فرش و خدمات رفوی فرش، و پرداخت فرش بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه میدهد. برای اطلاعات بیشتر به adibcarpet.ir مراجعه نمایید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار