کد خبر: ۵۲۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹

مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک از انجام ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار آزمایش فنی و مهندسی در پروژه‌های عمرانی سراسر کشور طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش شفاف، مجید کیانپور اظهار کرد:‌ آزمایش‌های انجام شده شامل انواع آزمایشات کنترل کیفیت عملیات خاکی، بتنی، قیر، آسفالت، مقاومت مصالح، غیر مخرب، شیمی و فیزیک، کالیبراسیون، مطالعات ژئوتکنیک و ... بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی است.

وی ادامه داد: آزمایش‌های انجام شده در یک هزار و 120 واحد محلی و شعب مستقر در سراسر کشور توسط بیش از 2 هزار و 500 نیروی متخصص در ارائه خدمات به پروژه های عمرانی ملی و استانی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بهره‌گیری از نخبگان مجرب، متخصص و توانمند خود در رسته‌های مهندسی عمران، ژئوتکنیک، راه و ترابری، حمل و نقل، زمین شناسی، معدن و ... با پتانسیل موجود، آزمایش‌های متنوع، منحصربفرد، بروز و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با توجه به توانمندی که دارد موفق شده است انجام بیش از 500 نوع آزمایش متنوع را طی سال گذشته به ثبت برساند، گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با در اختیار داشتن تجهیزات متنوع، بروز، استاندارد و منحصر بفرد و کالیبره در ایران و منطقه توانایی انجام انواع آزمایش‌های خاص را دارد.آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک این آمادگی را دارد متناسب با فناوری های وین و مصالح نو ظهور در کشور تجهیزات سنجش وادوات آزمایشگاهی مورد نیاز را طراحی و بهره‌برداری کند.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: همکاران ما در سراسر کشور تلاش کردند تا در راستای ارائه خدمات نوین، بروز و منطبق با استاندارد جهانی، در کمترین زمان ممکن و دقت بالا ارائه خدمت کنند و با دستگاه‌های اجرایی، مشتریان و کارفرمایان تعامل خوب وسازنده‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: